Перегляд одного допису
Старий 22.10.2012, 08:23 #42
Аватар для yurko_kozak
yurko_kozak yurko_kozak зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Київ

Авто: Renault Trafic 2006, 1.9 DCI 100

Дописи: 16
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
yurko_kozak yurko_kozak зараз поза форумом
Новичок
Аватар для yurko_kozak

Звідки Ви: Київ
Авто: Renault Trafic 2006, 1.9 DCI 100
 
Дописи: 16
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово

Цитата:
Допис від alexusaty  - Пост 136449 - Фото 1
yurko_kozak, интересно, сколько новые или с разборки правильные леворукие стоят? Не узнавал?
Поки не узнавав, буду найближчим часом цікавитися цими моментами, зараз першочергово треба зробити йому внутрішні заміни розхідників, ходову перепровірити і в кінці-кінців зареєструвати  - Пост 136449 - Фото 2

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Допис від Murkur  - Пост 136449 - Фото 3
Вчора також пригнали з Польщі переробленого англійця, але крім лівої зсувної дверки і емблеми на капоті більше нічого не видає, що це переробка. В роботі поки що проблем не було - двигун працює чітко і стабільно. Салон на вигляд як з заводу - мабуть міняли повністю. Машина 2005-го року але на вигляд як нова. Хоч на щитку пробіг 90 тис.  - Пост 136449 - Фото 4 але думаю, що потрібно помножити вдвічі  - Пост 136449 - Фото 5 От про фари ще не в курсі чи поміняли, але вночі поки що ніхто не моргав і світло нормальне. Взяли цю машину, бо ціна дуже була цікава, тож подивимось, що буде далі  - Пост 136449 - Фото 6
Аналогічна ситуація з зовнішнім станом - нова машина. В мене теж салон в дуже хорошому стані, але кажуть що то його рідний. А стосовно фар, можна не заморочуватися. Я їхав вночі і нічого критично-осліплюючого не виявилося. Якщо придивлятися то можна побачити, що трохи направлений промінь світла лівіше, але він не сліпить зустрічних. Принаймні мені теж не моргали через це. Ну і з пробігом майже таке саме, але і через це я не заморочувався  - Пост 136449 - Фото 7 Зі слів людини яка мені продала цей агрегат - майже у всіх пригнаних з-за бугра машин відмотують пробіг. В моєму випадку вони навпаки, намотали 300 тис. щоб здавалося правдивіше, і щоб дешевше було заїхати на Неньку Україну. Ну потім звісно знов змотали  - Пост 136449 - Фото 8 Людині впринципі не було змісту щось вигадувати (старий знайомий), тому я і вірю йому.

Востаннє редагував yurko_kozak: 22.10.2012 о 08:32. Причина: Добавлено сообщение
yurko_kozak зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору