Перегляд одного допису
Старий 11.02.2021, 15:12 #84
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.118
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.118
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Короновирус. Новая болячка

Цитата:
Допис від wasya  - Пост 462848 - Фото 1
в мене теща десь місяць назад захворіла,живе з нами..пару днів не висока температура трималась,але дуже ослаблена була..кажу здайте аналізи на корону,а вона нє,то просто простуда..і через пару днів піщла на роботу знову..аж тепер чмо призналася,що тільки через місяць почав відновлюватись у неі смак і нюх  - Пост 462848 - Фото 2..скоріше всього також цю заразу мала..ми(дружина,я і двоє дітей) з нею постійно контатували дома,і ніхто слава Богу не захворів...знав би раніше,що в неі вбив би,постійно наражала нас на небезпеку - Пост 462848 - Фото 3
Не переймайся Ковид не Спід!!!
Успішно лікується!
Всі перехворіємо, рано чи пізно!
Я разом з жінкою перехворів на початку грудня!
В мене висока температура трималась з середи і до суботи, потім з тиждень відходняк був, то 37,2, то 36,2.
Жінка з двостороннім запаленням легенів 19 днів в лікарні лікувалась, перешу половину розмовляти не могла, сразу кашляла!
Спилкувався напряму з завідувачкою відділення! На моє питання - в жінки ковідне запалення легенів?
Відповідь: В вашої жінки - вірусна пневмонія. Яка існувала, існує і нікуди не дінеться. Який вірус є причиною її виникнення, великого значення не має!!! Як її лікувати - медотики існують! Ліків для лікування вірусної пневмонії не існує! Організм сам повинен її подолати! Даємо різні підтримуючі ліки + антибіотики, щоб до вірусної пневмонії не добавились бактеріальна пневмонія і інші хвороби. Тоді організму дуже важко прийдеться.
Пневмонія лікується довго і нудно, в стаціонарі 21 день + 30...60 днів вдома!
І головне в лікуванні - не допустити кисневого голодування організму, всіх органів, тоді можуть бути різні ускладненння, в різних органах!
А з ковід просто роздутий піар - її слова! Каже в складі міському відділі здоровья в міськ раді, нема ні одного професійного лікаря! Що ти хочеш!

Добавлено через 10 минут
Цитата:
Допис від вите4ек  - Пост 462848 - Фото 4
Жена воспитатель, позвонили с поликлиники и сказали нужно прийти и сделать прививку от ковида (бесплатно) ...
Все це бізнес! Бізнес на епідемії! Безкоштовна для виховательки, але не для виробника/аптеки/лікарні - всі гроші отримають!
Не знаю на скільки правда, але в СМІ озвучується інформація ніби то з медецинських джерел, що після хвороби, антітела в організмі знаходяться 2...3 місяці, після чого може відбутись наступне захворювання на ковід!
В мене тільки одне питання до тих, хто тих вакцин робить панацею - який час в організмі будуть присутні антітела? Теж два три місяці? Щоб не хворіти треба прививатись кожен квартал?
Оце бізнес на вакцинах буде прибутковим!

А як наступного сезону новий штамт з'явиться, нова епопея з наступною вакциною буде? А потім слідуюча!

Добавлено через 14 минут
Цитата:
Допис від Romaha55  - Пост 462848 - Фото 5
я уже перехворів... три дні температури.... далі уже все нормально, просто ослаблений.. Через 10 днів здав аналізи і є антитіла..
всі перехворіємо! Головне щоб ковід не спричинив ускладнення хронічних хвороб!
Буде як вірусом Коха, всі люди є її носіями, а туберкульозом хворіють дуже мала частина людства!

Востаннє редагував vitos svp: 11.02.2021 о 15:27. Причина: Добавлено сообщение
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 3 пользователя(ей) сказали Спасибо vitos svp за это полезное сообщение:
Romaha55 (12.02.2021), вите4ек (11.02.2021), филин (12.02.2021)