Перегляд одного допису
Старий 17.10.2012, 19:28 #15
Аватар для yurko_kozak
yurko_kozak yurko_kozak зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Київ

Авто: Renault Trafic 2006, 1.9 DCI 100

Дописи: 16
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
yurko_kozak yurko_kozak зараз поза форумом
Новичок
Аватар для yurko_kozak

Звідки Ви: Київ
Авто: Renault Trafic 2006, 1.9 DCI 100
 
Дописи: 16
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово

Цитата:
Допис від alexusaty  - Пост 135901 - Фото 1
а что не так с дверными картами? ИМХО только одно может быть - управление электростеклоподъемниками. Надо парную кнопку переносить налево. Но это не такая уже и проблема.
А про оптику - да, правда.
Так, там саме це і мали перенести, просто на фото мені скинули де тільки один перенесли а іншим якраз займалися  - Пост 135901 - Фото 2

Добавлено через 18 минут
Цитата:
Допис від Rashka  - Пост 135901 - Фото 3
Вот не могу понять людей которые при абсолютно одинаковой цене англичанина и европейца начинают рассматривать покупку англичанина и тему тут плодят, которую уже все обсудили давно. Ответьте на один вопрос - вы слишком легко зарабатываете деньги чтоб кидать их на ветер? Если нет, то зачем кидаться на такие автомобили? Цены англичан в реальности должны быть на 2-3 тыщи евро дешевле чем у европейца уже в переоборудованном виде и переоборудованы они должны быть не у дяди васи в гараже а в нормальном сертифицированном СТО специализирующемся на этом. И вообще вам правосторонний автомобиль не растаможат в Украине пока не будет всех бумаг о переоборудовании. По поводу пробега англичан что он у них меньше чем европейца - не верьте в эту сказку которую рассказывают вам при продаже, они там бегают прилично и пробег у них в Обьединеном Королевстве (Исландия+Англия) не маленький. Сам ездил смотреть англичанина недавно - состояние мотора и пробег отбили желание связываться.
ИМХО: Для себя не брал, а на перепродажу взял бы если цена была интересная за милую душу. - Пост 135901 - Фото 4
А що Вам саме тут не зрозуміло? Я продав вчора машину, хочу купити бус, дізнався що та яку мені пригнали праворука (пригнали через знайомого, і вони цього не скрили, хоча могли бо фото прислали вже переробленої машини), зареєструвався на форумі щоб дізнатися більше про це все, за один вечір всього не перечитаєш (пошук на форумі не дав результату), тому і створив тему яка для мене актуальна. Чи створювати теми (які вже навіть "давно" 03.09.2012, 10:22 обсудили) для незнайок тут вже заборонено? Гроші заробляються нормально, не легко і не важко, але коли є можливість взяти авто в нормальному стані навіть якщо воно праворуке то мені хочеться побільше дізнатися про таке чудо, от і все. Говорив сьогодні з "дядею Васьою" який робив це переобладнання, він дав зрозуміти що нічого архіскладного там не робилося, все ставилося на передбачені заводом місця тільки запчастини з європейця.
Розмитненням я займатися не буду, це зроблять люди які пригнали цю машину, вони же її і поставлять на першу реєстрацію в ДАІ, і тільки після того як вони знімлять її з реєстрації я куплю її з техпаспортом нормального ліворукого буса!

Добавлено через 23 минуты
Цитата:
Допис від kruk  - Пост 135901 - Фото 5
Ессли переделано на фирме,есть сертификат и машина нравится-можно брать.
Переробляли не на фірмі, але люди адекватні. Але на всякий випадок може підкажете де в Україні можна знайти такі фірми? В Києві щось такого роду є?

Востаннє редагував yurko_kozak: 17.10.2012 о 19:51. Причина: Добавлено сообщение
yurko_kozak зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору