Перегляд одного допису
Старий 30.05.2022, 10:45 #11
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.117
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.117
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Окуповані міста і села України

З окупації виїхав з жінкою перший раз 30 березня, з собою вивезли 11 маріупольців.
Потім повертався до Бердянська з ліками і гуманітаркой, на зворотній дорозі вивіз ще 3 маріупольців і 2 бердянок. 2 гандона з ранку не прийшли до Екватора, місця залишились вільними, зв'язок не працював, на виїзді нікого не було.
Виїзжав і повертався через Токмак- Пологи, десь півтора десятки окупантських блокпостів, з яких військові були тільки в Тарасовці і Пологах, всі інші орковські з ордло. Ті що військові в намордниках і касках, ті що орковські - зброд від ПТУшників і до слюсарів-предпенсіонерів, може і вчителя зустрічаються. Схоже за віком один з ПТУ-шників на блокпосту біля Новокарлівки був з вінтовкою Мосіна, інші правда з калашами, були і в кедах.
На військовому блок- посту забрали в маріупольця телефон, тіпа на перевірку, він в ньому тримав приватний фотоальбом.
Коли віз назад передачи під три десятки кульків, на військовому блок-посту почали рвати кульки і перевіряти всі ліки, я сказав значить так, я обережно розв'язую, ви обережно перевіряєте, я обережно зав'язую, бо це не моє, я потім хрен розберусь де чиє. Кажуть нахрена ти це везеш, можемо затримати і влаштувати перевірку по повній! Я відповів, то ти тут молодий і здоровий, а є люди які можуть померти без ліків. Трохи дали задки!
Я не знаю що в нас за люди, але в одному кульку була коробочка з одних ліків, а стіки з іншим пигулками. Це як підстава? Бо ті виродки мені пред'яву висували, а може то нвркотичні пигулки. Відповів забирай, бо ти не фармацевт і я також! Він мені та ми їх зараз відправимо на обстеження, кажу забирай шо хочеш з ними роби, мені по барабану! Шукали обезболюючі препарати, наркотичні і ще може якісь специфічні. Читали практично всі вкладиши з незнайомими назвами.
Коли брав передачі, то не перевіряв, сказав що повезу тільки ліки, харчі везти не буду. Гроші на солярку взяти не відмовлюсь, але тільки як довезу і стільки скільки буде вважати за потрібне отримувач! 100 грн. дав тільки один чоловіче, хоч розвіз все по домах і квартирах, бо зв'язок не працював, всю суботу витратив! Коли окупанти шмонали кульки чого там тільки не було, і міючи засоби для посуду, і папарові рушники, і туалетний папір і інша херня!
Я бл...ь наших недолюдей не розумію!!!
Треба було перевіряти і з тих хто передавав туалетний папір брати по 500, чи 1000 грн.
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 5 пользователя(ей) сказали Спасибо vitos svp за это полезное сообщение:
bobrow (30.05.2022), masterok (05.06.2022), Витасик. (31.05.2022), Ключик (01.06.2022), Шкодник (30.05.2022)