Перегляд одного допису
Старий 10.10.2016, 20:02 #44
Аватар для Каспер
Каспер Каспер зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Саня,місто Черкаси

Авто: "Good Ghost" Hyundai H-300 170к.с 2008р.в

Вік: 49
Дописи: 803
Вы сказали Спасибо: 1.669
Поблагодарили 900 раз(а) в 404 сообщениях
Репутація: 0
Каспер Каспер зараз поза форумом
Местный
Аватар для Каспер

Звідки Ви: Саня,місто Черкаси
Авто: "Good Ghost" Hyundai H-300 170к.с 2008р.в
 
Вік: 49
Дописи: 803
Вы сказали Спасибо: 1.669
Поблагодарили 900 раз(а) в 404 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Каспер (Саня,м.Черкаси) Н-300

Давно нічого не писав... ледачий.
Так от, на днях промив паливну систему, поміняв масло та фільтра.
Також поміняв передні колодки та диски. Колодки фірми не памятаю, диски Метеллі. Все працює добре, тормоза крепкі, ніяких бієній на кермі при гальмуванні немає.
Старі диски були вже зовсім зношені 23,8 мм правий та 24 мм лівий(допустимо до 24), до ступиці прикипіли намертво. Прийшлося збивати кувалдочкою через спеціальні отвори в ступиці.Правильніше було б повністю зняти ступицю та випресувать на пресі, але за нєімєнієм оного клепав кувалдочкой, шо не є гут для ступичного підшипника.Получилось ось так
 - Пост 390711 - Фото 1

Нижні направляючі на обох супортах були заклиниті намертво. На них під пильниками збереглася якась біла змазка - Пост 390711 - Фото 2.
Все перебрав, перечистив, вимив та змазав мідною змазкою для супортів Маннол ( дорога зараза 120 грн за тюбік).
Важлива деталь! На неоригінальних колодках немає термозахисних пластин! Знімайте їх з старих колодок.З внутрішньої сторони (від супорта) їх стоїть по дві штуки, з наружної по одній. Якщо їх не поставить, то буде перегріватись супорт.

Пи.Си. На тормозних колодках є спеціальні мехханічні датчики, які вказують на знос. Такі металеві пластинки з крепкої сталі, які при зносі починають протівно пищать, не перепутаєш ні з чим. То я доїздився до того, що вони пообламувались зовсім - Пост 390711 - Фото 3
__________________
Для когось стакан на половину повний, а для когось на половину пустий. Для мене це просто пів стакана. Я реаліст.
...

Востаннє редагував Каспер: 10.10.2016 о 20:15.
Каспер зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Каспер за это сообщение:
Юрец (15.10.2016)