Перегляд одного допису
Старий 04.12.2017, 17:35 #45
Аватар для Poliroy
Poliroy Poliroy зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: Южный

Авто: Nissan qhasqai, Honda CB400 Vtec3, Renault Trafic 2,0 2010 m9r

Вік: 37
Дописи: 40
Вы сказали Спасибо: 19
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Репутація: 0
Poliroy Poliroy зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для Poliroy

Звідки Ви: Южный
Авто: Nissan qhasqai, Honda CB400 Vtec3, Renault Trafic 2,0 2010 m9r
 
Вік: 37
Дописи: 40
Вы сказали Спасибо: 19
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке

Цитата:
Допис від shuma34  - Пост 424524 - Фото 1
Нууу. Поюзавши ніссановські форуми по двигунцям 2,0 M9R будеш мати більш менш уявлення про них.
По двигуну F9Q 1,9- де що на Судзукі Ганд Вітара.
На мій погляд. Самий не перетертий двигунець. Це 2,5, G9U який встановлювався на трафах і мастэрах. Хоча його молдший брат G9T 2,2L вс тановлювасся на інших ренохах. Візьмемо на приклд, той же еспейс( авантайм). R21в рідких екземлярах.
Але. Самі розповсюджені які застосовувались на багатьох брендах та моделях, це F9Q, іх побратими F8Q з однаковим обємом.
Трошки відживають вони свій "зірковий час", при наймі восьмиклапанка іііі. ГБЦ без гідрокомпенсаторів( хтось в цьому побачить плюси, я ж бачу де які мінуси)
Далі вже M9R Трафовіваропримастари та ніссаноавтівки европейського споживача.
На заміну M9R приймає естафету двигунець M9Т, модифікований M9R. Добавленний обєм, ну і ще де які вдосконалення в плані надуву та охододження системи рециркуляції ВВГ( але це скоріш дань екології а не економічності та енергоефективності двигуна)

На трейтьому місці, це вже G9T та його молодший брат G9U.
Можливо в чомусь не правий. Але це моя думка напрацьованна на зборі де якої інфомації з вільних джерел. Форумів, і на не значному особистому досвіді.
Все розложено по полачкам просто и понятно спасибо за информацию - Пост 424524 - Фото 2
Poliroy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору