Перегляд одного допису
Старий 26.01.2015, 15:22 #1
Аватар для Каспер
Каспер Каспер зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Саня,місто Черкаси

Авто: "Good Ghost" Hyundai H-300 170к.с 2008р.в

Вік: 49
Дописи: 803
Вы сказали Спасибо: 1.669
Поблагодарили 900 раз(а) в 404 сообщениях
Репутація: 0
Каспер Каспер зараз поза форумом
Местный
Аватар для Каспер

Звідки Ви: Саня,місто Черкаси
Авто: "Good Ghost" Hyundai H-300 170к.с 2008р.в
 
Вік: 49
Дописи: 803
Вы сказали Спасибо: 1.669
Поблагодарили 900 раз(а) в 404 сообщениях
Репутація: 0
Типово Н-1/Н-300(2207+) Ремонт актуатора турбіни(VGT 170к.с.)

Всім привіт!
Ремонт актуатора турбіни рано чи пізно (пробіг приблизно 100-120 тис.км) очікує всіх власників Н-1/Н-300 з турбіною VGT.Хто має фінансову можливість,може замінити актуатор новим ( каталожний № 28235-4А470)+ регулювання турбіни на дорогому обладнанні і у хорошого!!! спеціаліста.Я зробив ремонт самостійно,зекономивши при цьому купу грошей,часу та нервів.

Симптоми: немає тяги на низах (до 2000-2200),після машина просто вистрілює,наче зривається з цепу.

Діагностика.
 - Пост 295679 - Фото 1

При заглушеному двигуні ричажок повинен знаходитись в самому верху (як на фото) і вільно без заїдання рухатися від руки вверх та вниз до упорів.При заведеному двигуні ричажок повинен переміститись вниз майже до упору.В моєму випадку ричажок переміщався вниз тільки після підштовхування.
Знімаємо гумову шлангочку від електромагнітного клапана,яка йде до актуатора.Дуємо в неї.Воздух ніде не повинен виходити (у мене шипіло).

Для відкручування болтів кріплення актуатора потрібен накидний та рожковий ключ на 11мм.Попередньо робочі поверхні ключа треба сточити на наждаку на пару мм щоб він став тонший та влазив між штоком актуатора та його кріпленням.
Замічаємо положення контрогайки на штокові актуатора (я щитав витки різьби від гайки вверх),послаблюємо її.Відкручуємо чотири болти кріплення та шток.
Для зручності зборки актуатора висверлюєм закльопки теплового екрану та знімаємо його (потім прикрутив на болтики).
 - Пост 295679 - Фото 2

Великою плоскою викруткою розвальцьовуємо корпус актуатора
 - Пост 295679 - Фото 3
Знімаємо кришку,витягуєм мембраму
 - Пост 295679 - Фото 4

Витягуємо всі нутрощі і бачимо корпус манжети
 - Пост 295679 - Фото 5
Корпус манжети тримається в актуаторі за рахунок гумового уплотнітєльного колєчка.Виймаємо корпус манжети і бачимо таку картину
 - Пост 295679 - Фото 6

Вирізаємо стару манжету.Замість неї вклеюємо на герметик (я брав червоний Маннол) два маслозйомні сальники клапанів від ВАЗа.
УВАГА!Вклеювати потрібно "воротнічком" сальника тільки вверх.Якщо вклеїти навпаки,то нижній сальнік буде попадати у проточку штока актуатора.Получилось так
 - Пост 295679 - Фото 7

Собираємо все в зворотньому порядку.Мембраму садовимо на герметик.Акуратно все завальцьовуємо молоточком
 - Пост 295679 - Фото 8

В пильник штока для кращої герметизації та змазки напхав літолу.
Все,машинка поїхала так як нада.Тяга появилась з самих низів.
Затрати:сальніки 2 шт.по 10 грн=20 + герметик + 3 години часу.

Вдогонку.Заразом промив та прочистив електроклапан актуатора.Він також впливає на його роботу.Фільтрик просто промив у мильній воді,прополоскав і висушив.Сам клапан добре промив очисником карбюраторів та продув.Чорної мачмали було багатенько.Не перепутайте гумові шлангочки.На клапані є написи: VAC -до вакуумного насосу, OUT -до актуатора
 - Пост 295679 - Фото 9
Все.Всім удачі.
__________________
Для когось стакан на половину повний, а для когось на половину пустий. Для мене це просто пів стакана. Я реаліст.
...

Востаннє редагував Каспер: 26.01.2015 о 16:34.
Каспер зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 3 пользователя(ей) сказали Спасибо Каспер за это полезное сообщение:
bayk777 (29.03.2017), Omega (27.01.2015), Stalker88 (26.01.2015)