Перегляд одного допису
Старий 22.12.2016, 12:07 #3
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Польське консульство. Є вільні дати на лютий на шенген!

1. Поляки офіційно (на сайтах консульств є інформація) перший шенген дають під дати поїздки. Якщо другий шенген (а був вже польський до того) дають на рік (раніше давали 2 роки.
2. з документів зараз стало ще простіше дякуючи потягу новому. Але у консульстві в Києві достатньо було дати документи на авто і сказати - їду на авто.

тому все як звичайно

- бронюєте будь-який готель. хоча б на 1 день (теж перевірено
- довідка про зп (якщо не працюєте - не критично, буде значить без довідки)
- виписка з рахунку за 6 місяців (на дату виписки щоб було по 50 євро на рахунку на кожен день, можна просто покласти їх за 2-3 дні а потім зняти). Якщо ж не працюєте - краще побільшу суму кинути.
- одна особлива умова у Поляків - готель мусить бути оплаченим! як я це підтверджую - зв"язуюсь з готелем і прошу пошвидше зняти кошти з моєї картки,і вислати мені підтвердження зі сканом чеку. Потім (через 2-3 дні) йду в банк щоб транзакцію було видно і беру окремо виписку в якій видно зняття коштів

Все. При заповненні анкети треба вказати готель. але Ви можете анкету потім іншу принести - головне мати зареєстровану дату. Тому пишіть будь-який в анкеті, а коли оплатите, можете і дати поїздки змінити і готель (головне щоб при подачі не далі ніж здається два місяці до поїздки було).

Все. Страшного нічого нема, ніхто не кусається. Здаєте при подачі відбитки


Великий плюс в консульстві - поки не подали документи - АНІ КОПІЙКИ не платите.
якщо документи у Вас взяли, значить Вам 99% візу дадуть.

Йдете платите в банку 35 євро, зберігаєте чек який покажете коли отримаєте паспорт.

І по документах взагалі
1. копія всіх заповнених сторінок паспорту України
2. Копія основної і всіх сторінок де є шенген якщо є
3. фото (вимоги знають ті хто роблять фото)
4. підтвердження готелю (бронЬ, оплати - вище описав)
5. чим добираєтесь - або копії квитків або техпаспорт+права
6. якщо є (а я роблю завжди річну з періодом 30 днів) страховка життя і здоровя з покриттям 30 000 євро - хай краще буде. Коштує недорого
7. Будьте готові сказати куди їдете і чому

Хочете щоб з Вами поводились чемно - зробіть дві пачки документів - оригінали в одну пачку а копії в іншу.

здається нычого не забув.

І при поїздці якщо на авто- обовязково мати зелену карту - за її відсутність або прострочку дикі штрафи



Якщо плануєте все ж - зайдіть прямо зараз на сайт консульства і заповніть анкети. Бо дати зазвичай зараз за 2-3 дні розбирають. Потім знову місяць чекати
__________________
Я тут був:
https://drive.google.com/open?id=1fvsJlVrg2DLNgkbIERWf36ihkNw&usp=sharing
...
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили DRB за это сообщение:
жужик (23.12.2016)