Перегляд одного допису
Старий 10.02.2020, 12:59 #170
Аватар для WolkCub
WolkCub WolkCub зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Trafic

Дописи: 541
Вы сказали Спасибо: 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 100 сообщениях
Репутація: 0
WolkCub WolkCub зараз поза форумом
Местный
Аватар для WolkCub

Звідки Ви: Киев
Авто: Trafic
 
Дописи: 541
Вы сказали Спасибо: 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 100 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Черный длинный с перегородочкой :) принимайте в песочницу.

Давно сюди нічого не писав, на щастя не було якихось причин  - Пост 456851 - Фото 1 їздю, детальки і мастило міняю от і все.

Але трошки дістав мене прикурювач. Виделка насоса гріється, зарядки одні працюють інші ні, підсвітки нема  - Пост 456851 - Фото 2
Короче "ок гугл" і т.д і побачив я що не я один такий, як мінімум в рено (а прикурювач однаковий)

Одже по проблемі.
Основна причина в тому що контакт фази це болт і його голова це те в що вприраєтся пиптик прикурювача, ну в ідеалі.
Але в більшості випадків він або не дотягується або дотягується погано, і це нагрів.
Вирішується все просто. Зірочкою викручуюємо гвинт м4, купляємо такий самий на 5 мм довший, підкладаємо декілька шайб і закручуємо на місце.
Я ще й потім пролудив, але це мабуть зайве. Єдине можливо варто було купляти з нержавіючої сталі і\або під ключ. Але що було поряд те і купив.
Фото до і після
Як знімати прикучювач


проблема номер 2
В мороз випустив з рук виделку насоса, вона розлетілась просто на частини. Ну ок, все просто їдемо на ринок і купляємо нову, продавець сказав бери оце воно найкраще (чого "воно" буде пізніше), ок прийшов додому 10 хвилин і готово.
Отака:
 - Пост 456851 - Фото 3
Спускаюсь, вмикаю пшик і все. Перегорів запобіжник (там 5а в комплекті).
Знов на базар там новий більшого номіналу.
Міняємо, знов вмикаємо, ну все ок, накачало. Дістаю виделку, в неї вже запах і гаряча і "носик" запав.
Розкручую пружина сіла в нуль, і все нагрілось і перекосилось.
Судя ж з того що пише гугл, не я один такий, всі рекомендують крокодили і до аккума, але ж всі знають де у нас аккум. А я хочу цивілізацію.
Вирішив що треба якийсь формат роз'єм більш надійний, поки думав товариш порадив XT90 (зазвичай використовують автомоделісти на аккуми, купляєтся відповідно в магазинах для моделістів)
 - Пост 456851 - Фото 4

90 в даному випадку це 90А, мені звісно стільки не треба, тим паче існують 60 и 30, але 90 просто простіше руками ухопити.

Купив пару, і метр 2.5 кабелю і відніс тому ж товаришу, бо щоб нормально припаяти треба і руки пряміші за мої і паяльник як 3 моїх  - Пост 456851 - Фото 5
Мені залишилось тільки натягнути 16мм термоусадку.
Фото

Тепер папа припаяний до насоса, а мама піде в автівку.

Востаннє редагував WolkCub: 10.02.2020 о 13:14.
WolkCub зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 2 пользователя(ей) сказали Спасибо WolkCub за это полезное сообщение:
Piric (10.02.2020), vitos svp (15.02.2021)