Перегляд одного допису
Старий 27.01.2020, 22:16 #261
Аватар для Каспер
Каспер Каспер зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Саня,місто Черкаси

Авто: "Good Ghost" Hyundai H-300 170к.с 2008р.в

Вік: 49
Дописи: 803
Вы сказали Спасибо: 1.669
Поблагодарили 900 раз(а) в 404 сообщениях
Репутація: 0
Каспер Каспер зараз поза форумом
Местный
Аватар для Каспер

Звідки Ви: Саня,місто Черкаси
Авто: "Good Ghost" Hyundai H-300 170к.с 2008р.в
 
Вік: 49
Дописи: 803
Вы сказали Спасибо: 1.669
Поблагодарили 900 раз(а) в 404 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Выбор телевизора

Буквально півроку тому почав вивчати тему телевізорів, так як захотів обновити свій тв. Також 4к, смарт на андроїд, хороша матриця, діагональ від 50.Перечитав купу тем на форумах, зокрема 4pda та ixbt.
Для себе виніс такий висновок. Брендове ( самсунг, лижа, Соні) з хорошими характеристиками стартує від 1000 уйов. Найкращі матриці– олед. Знову ціна від 1500. Ще квантові точки, але знову ціна. Довго читав, перебірав, ходив по магазинах. Зупинився на "китайцях". Роздивлявся і ксяомі, так як і в мене і в дружини телефони цієї марки. Але то телефон. Те, що ксяомі до цього часу не оптимізувала свій смарт під український ринок, говорить про погану технічну підтримку, плюс дешева самсунговська матриця класу С. Відпало.
У Ківі перші моделі були непогані, наразі це просто шлак.
Зацікавив Скайворз. Лижовська матриця класу А. Плюс лижовський процесор відеобробки. Смарт на андроїді. Але, є жирне але. У недорогих лижовських матрицях неповноцінний 4к. Там замість RGB матриці всановлена RGBW. Добавлений ще білий субпіксель. Відпав.
Тому я зупинився на торговій марці Hisense. Зосталось тільки вибрати модель. Модель була вибрана, дочекався "чорної п'ятниці" та придбав собі tv.
Hisense 50b7700uw. Діагональ 50, 4k, матриця VA класу А від AU Optronics ( виробник матриць для айфонів та олед-матриць для самсунг), смарт на андроїд, HDR 10+, HLG, Dolby vision, MEMC (уплавнялка), бомбезний об'ємний звук, безрамочний дизайн. Головне ціна. На момент покупки 13499 грн. Телик класний, не побоюсь порадить. Найкраще співвідношення ціна/якість.55 діагональ наразі коштує 16999 грн. Офіційний дилер мережа магазинів Фокстрот.
Пи. Си. Буквально на днях появилась нова модель Hiense 55q8600uwg на квантових точках. Характеристики взагалі суперські, але ціна поки що зависока – 23999 грн. Гадаю до осені впаде до 16-18 тисяч.

Добавлено через 10 минут
Bircha, також юзав цей тюнер, просто суперські вещ. Особливо фільмові ресурси. Продав, оскільки наразі дивлюся на смарті все через AForkplayer.
__________________
Для когось стакан на половину повний, а для когось на половину пустий. Для мене це просто пів стакана. Я реаліст.
...

Востаннє редагував Каспер: 27.01.2020 о 22:26. Причина: Добавлено сообщение
Каспер зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 4 пользователя(ей) сказали Спасибо Каспер за это полезное сообщение:
Bircha (28.01.2020), igrok960 (28.01.2020), Piric (28.01.2020), Romaha55 (28.01.2020)