Перегляд одного допису
Старий 10.02.2021, 11:00 #289
Аватар для x_mad
x_mad x_mad зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Житомир

Авто: Opel Vivaro 2.0, 2008

Вік: 40
Дописи: 572
Вы сказали Спасибо: 7
Поблагодарили 207 раз(а) в 149 сообщениях
Репутація: 0
x_mad x_mad зараз поза форумом
Местный
Аватар для x_mad

Звідки Ви: Житомир
Авто: Opel Vivaro 2.0, 2008
 
Вік: 40
Дописи: 572
Вы сказали Спасибо: 7
Поблагодарили 207 раз(а) в 149 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Выбор телевизора

я сильно не погоджусь відносно того, що яскравість не впливає на якість HDR 4K. Яскравість тут потрібно сприймати не як звичайну яскравість телевізора. Тут яскравість дозволяє зробити відтінки одного кольору більш відокремленими, чіткими
"Разумеется, на максимуме такая яркость будет ослеплять зрителя, но делается это не для того, чтобы сжечь вам роговицу. Запас яркости позволяет более точно передавать детали и оттенки освещенности.

Это позволит вам увидеть большую часть записанной информации. Вы различите богатую гамму деталей в тенях и на светлых участках изображения. Солнечные блики на окнах будут играть именно так, как нужно. Цвета будут более реалистичными и насыщенными. Передача оттенков - более тонкой и точной. В целом, картинка будет более натуральной и реалистичной."
 - Пост 462813 - Фото 1

Це досить добре видно наприклад на моделях Q70T та Q60T які стоять поруч. Q70T явно виграє по яскравості.

Відносно Q60T vs RU8000 - ну тут дивлячись по яким параметрам дивитись.
RU8000:
- дешевший
- має VRR (це для ігрових консолей ),
- частота 120гц проти 60гц у Q60T (https://www.youtube.com/watch?v=R86dWrDnulg).
По яскравості, да, RU8000 програє.
Тут докладніше порівняння моделей https://www.rtings.com/tv/tools/comp...-q60t/784/1817
Я тому і написав, що модель Q80T(Q70R) є оптимальною, бо має всі ці плюшки, але ціна да..

Добавлено через 1 минуту
по Hisense 55U8QF - я пару тижнів слідкував за кількома форумами - у всіх якісь трабли постійно і всі в очікуванні оновлень і т.п. Вирішив відкинути цей варіант

Востаннє редагував x_mad: 10.02.2021 о 11:09. Причина: Добавлено сообщение
x_mad зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили x_mad за это сообщение:
филин (09.03.2021)