Перегляд одного допису
Старий 29.03.2018, 11:12 #478
Аватар для wasya
wasya wasya зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Львівська обл. Трускавець

Авто: renaut grand scenik 2011

Вік: 57
Дописи: 1.969
Вы сказали Спасибо: 2.189
Поблагодарили 2.105 раз(а) в 819 сообщениях
Репутація: 0
wasya wasya зараз поза форумом
Местный
Аватар для wasya

Звідки Ви: Львівська обл. Трускавець
Авто: renaut grand scenik 2011
 
Вік: 57
Дописи: 1.969
Вы сказали Спасибо: 2.189
Поблагодарили 2.105 раз(а) в 819 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Штатный Круиз Контроль/Лимитер в Трафообразных.

Вирішив вчора завершити свою епопею з встановленням круїзу..і записався в чергу до самих "крутих" спеціалістів у нашому регіоні...
по телефону сказали приїдеш,заміним конфігурацію і все буде працювати.. - Пост 431388 - Фото 1
..перед цим ,декілька днів назад їздив до електрика,підключав якийсь діагностичний прилад,хотів також змінити конфігурацію(включ.в мозгах круїз),нічого не вийшло в нього, включ. в меню "круїз вкл.",йому через декілька секунд скидувало" без круїза"..сказав ідьте до тих,хто має дилерський "кан кліп"..

..і от я приїхав,дійсно в них були різні діагностичні прилади..почали клацати по всьому меню,різними приладами,в результаті нічого не вийшло..
сказали ,напевно в тебе кнопки не працюють,і комп не бачить..
розібрали половину авто,зняли руль,подушки,панель,комп...ітд - Пост 431388 - Фото 2..я стов,дивися на це все,і вже не хотів круїза,тільки ,щоб зібрали все докупи,і працювало - Пост 431388 - Фото 3
перевірили всі шлейфи,напруги,від кнопок,всі сигнали,що звязані з круїзом..все працює,всі сигнали поступають в комп.блок двигуна..а круїз не працює - Пост 431388 - Фото 4

в результаті,зробили висновок : напевно,коли видаляли мені програмно сажовий фільтр,щось зачепили в програмі,по круїзу...і тому він не працює..
наскільки це правда,не мені судити..але пробіг сказали в мене оригінальний .
хоч це утішило  - Пост 431388 - Фото 5
wasya зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору