Перегляд одного допису
Старий 27.02.2015, 18:40 #113
Аватар для Kay
Kay Kay зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Украина, Запорожье

Авто: Peugeot Boxer 2.2

Дописи: 145
Вы сказали Спасибо: 119
Поблагодарили 87 раз(а) в 41 сообщениях
Репутація: 0
Kay Kay зараз поза форумом
Местный
Аватар для Kay

Звідки Ви: Украина, Запорожье
Авто: Peugeot Boxer 2.2
 
Дописи: 145
Вы сказали Спасибо: 119
Поблагодарили 87 раз(а) в 41 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Вибір сидінь на Трафік...

Цитата:
Допис від zapadnuy  - Пост 302505 - Фото 1
будь ласкА)
Доброго здоров'я всім! І собі теж - віруси тримають перемогу 4-й день - Пост 302505 - Фото 2 Дуже мені цікава тема, бо придбав собі вже 2 таких на заміну спарки поруч з водієм - пасажирам на ній довго не всидіти, бо спинка не відхиляється зовсім і стоїть під прямим кутом. Хай того економного конструктора все б життя возили на тому сидінні! А жінці подобається, каже, що 500-1000 км пусте для неї. - Пост 302505 - Фото 3 Мабуть, хоче тримати все під контролем - Пост 302505 - Фото 4 Задля цієї заміни альтернативи трансформерам завширшки 42 см майже не було, тому що спарка довжиною\шириною 95 см, а більшість сидінь мають розміри 50 см і більше. Бус націлений на довгі подорожі (не смійтесь і не жалійте, бо ще маю "без надії сподіватись!" ), тому всілякі трансформації салону намагаюсь поєднати з комфортом пасажирів. Поки що, звісно, за бюджетним принципом "зроби сам"  - Пост 302505 - Фото 5, та ще й люблю я що-небудь майструвати! Після придбання 2-х трансформерів з'явилась "шкідлива" думка заміни 2х3 сидінь в салоні , хоч вони й широкі та розкладаються в ліжка, і салон у мене 180 см завширшки і 360 см завдовшки, так-так, суттєво більший, ніж у братів менших. - Пост 302505 - Фото 6 Але мої сидіння в салоні не їздять кожне окремо - немає під ними салазок-санчат. Скажу ще зухваліше: хочу вподобати сидіння в салоні на зразок анатомічних, з висувними опорами під ноги, запобігаючими затіканню ніг у довгих подорожах- виявляється, це неабияка проблема багатьох людей. Один з моїх потенційних пасажирів сказав, що 1500 км краще полетить літаком.
Отак у мене з'явився "синдром Менделєєва"  - Пост 302505 - Фото 7- думаю над цим цілодобово, переводжу купу паперу в смітник і хочу хоч би уві сні побачити рішення проблеми. Правда, я його уже бачив у натурі, але то було боляче  - Пост 302505 - Фото 8: у Києві на Троєщині такий собі чоловік у спортивних штанях дозволив заглянути до нього в салон Фіата Дукато L4H2 (довжина салону 436 см!), де ярусами по висоті були розташовані всього 6! тих самих анатомічних, затягнутих у світлу шкіру, сидінь. Все інше було теж на рівні - я єдиний раз бачив VIP-салон наживо. Я це бачив "за курсом $=8, а робив він це ще раніше за коштом $6000. Він мене прибив остаточно, коли сказав, що возить людей по оптових ринках. Правда, у нього було 2 буса. Та вибачте, мене понесло - Пост 302505 - Фото 9
А тепер питання до автора : які конструктивно ті салазки\санчата, що на фото, тож як вони працюють з такими кріпленнями сидінь-трансформерів? Чи їздить кожне сидіння окремо та як воно це робить з такими кріпленнями-кліщатами?
Для ілюстрації своїх слів додаю фото - всі зрозуміють. що до чого.
Вибачте за довгі речення і багато тексту - Пост 302505 - Фото 10
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  крепления-крокодилы.jpg
Переглядів: 155
Розмір:  64,6 КБ
ID:	39472   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  крепления (3).jpg
Переглядів: 303
Розмір:  50,3 КБ
ID:	39473  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  крепления (4).jpg
Переглядів: 159
Розмір:  75,2 КБ
ID:	39474   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ряды на салазках.jpg
Переглядів: 92
Розмір:  53,4 КБ
ID:	39475  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2015-01-15_214844.jpg
Переглядів: 167
Розмір:  21,3 КБ
ID:	39476   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Бус_фото20.jpg
Переглядів: 169
Розмір:  30,3 КБ
ID:	39477  

Kay зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору