Перегляд одного допису
Старий 10.02.2021, 11:47 #290
Аватар для sergeyss9
sergeyss9 sergeyss9 зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна Умань

Авто: Opel Vivaro 2.0CDTI

Вік: 39
Дописи: 546
Вы сказали Спасибо: 174
Поблагодарили 340 раз(а) в 229 сообщениях
Репутація: 0
sergeyss9 sergeyss9 зараз поза форумом
Местный
Аватар для sergeyss9

Звідки Ви: Україна Умань
Авто: Opel Vivaro 2.0CDTI
 
Вік: 39
Дописи: 546
Вы сказали Спасибо: 174
Поблагодарили 340 раз(а) в 229 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Выбор телевизора

Цитата:
Допис від x_mad  - Пост 462815 - Фото 1
я сильно не погоджусь відносно того, що яскравість не впливає на якість HDR 4K. Яскравість тут потрібно сприймати не як звичайну яскравість телевізора. Тут яскравість дозволяє зробити відтінки одного кольору більш відокремленими, чіткими

Це досить добре видно наприклад на моделях Q70T та Q60T які стоять поруч. Q70T явно виграє по яскравості.

Відносно Q60T vs RU8000 - ну тут дивлячись по яким параметрам дивитись.
RU8000:
- дешевший
- має VRR (це для ігрових консолей ),
- частота 120гц проти 60гц у Q60T
По яскравості, да, RU8000 програє.

Я тому і написав, що модель Q80T(Q70R) є оптимальною, бо має всі ці плюшки, але ціна да..
Для "правильного" відображення HDR контенту бажана матриця 10 біт і потужний проц - чого не має в бюджетних і середньої категорії ТВ .

1- В повсякденному житті для перегляду ТВ оті всі циферки ,hdr, герцовки та інша лобуда до самої дупи . Маркетологам потрібно впарювати лайно в обгортці від цукерки - от вони ті циферки нам і парять. Я наприклад не бачу різницю між 50-60-120 герц , різницю між якісною матрицею і дешевою - видно неозброєним оком .

ТВ повинен показувати якісно і без глюків - ось основний критерій вибору  - Пост 462815 - Фото 2 Ну і цінник - куди ж без нього.

2 - З кожним модельним роком виробники врізають функціонал для зниження собівартості .Функція локалього затемнення (яка дійсно потрібна і була майже у всіх моделях до 16 року) відсутня або сильно урізана навіть у топових моделях .В реалі моделі 19 року кращі ніж 20 - це факт . Що нам завезуть в 21 році - побачим.

3 - китайці тугі в ремонті , собі навряд чи взяв би , хоча все впирається в цінник.
sergeyss9 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили sergeyss9 за это сообщение:
филин (11.02.2021)