Перегляд одного допису
Старий 12.04.2018, 13:11 #564
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)

Цитата:
Допис від olexa  - Пост 431954 - Фото 1
Коли буде готово, розкажеш, що до чого, як і скільки?
ок. Що саме цікавить? Я шукав причепа щоб в ціні був менше до 3000 доларів.
Те що тут в Україні - реальний хлам. Просто або гнилі і страшні або ціни починаються вище 4000 на більш-менш адекватні.
Тобто під мій діапазон нічого не підходить - я і розумію чому.
Там за кордоном купити щось таке щоб було тут в межах 2000-3000 то насправді в роках до 90х, і воно в гарному стані розмітається на сезон поляками (два які я бачив було продано в той же день).
А їхати в Голандію нема сенсу за дешевим караваном - бо дорога вийде занадто накладною та і з документами я в Польщі якось розберусь, бо мову знаю, накрайняк на сина б на облік поставив. А далі Польщі- проблем, не розберусь. За пригон же люди просять 500 доларів. тобто знову ж таки - гнати вигідно лише дорогі речі.
Тому коли був другий проданий я просто поїхав на площадку де недавно був проданий недорогий караван який я хотів забрати і вибрав саме цього по ціні. Ціна - трохи менше 2000 виходить.
Розмитнення то окрема пісня. Я прописаний в Луцьку, тому мушу розмитнювати там.
Якби в Києві - то вже б караванчик був тут. Тут брокери адекватні ціни виставляють. А в Луцьку чудеса. Добре що випадково взнав що однокласник має відношення до розмитнень і допоможе мені.
Закінчиться тоді розповім.
__________________
Я тут був:
https://drive.google.com/open?id=1fvsJlVrg2DLNgkbIERWf36ihkNw&usp=sharing
...

Востаннє редагував DRB: 12.04.2018 о 13:29.
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору