Перегляд одного допису
Старий 29.09.2021, 18:55 #658
Аватар для Sustanon_250
Sustanon_250 Sustanon_250 зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Тернопіль

Авто: Nissan Primastar 2013

Дописи: 263
Вы сказали Спасибо: 112
Поблагодарили 43 раз(а) в 27 сообщениях
Репутація: 0
Sustanon_250 Sustanon_250 зараз поза форумом
Местный
Аватар для Sustanon_250

Звідки Ви: Україна, Тернопіль
Авто: Nissan Primastar 2013
 
Дописи: 263
Вы сказали Спасибо: 112
Поблагодарили 43 раз(а) в 27 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Выбор мобильного телефона

2 тижні тому перейшов на яблуко з Андроїда. До того 3 роки ходив з редмі ноут 5. Хороший телефон. Я ще там все налаштував під себе, повимикав все не потрібне. І телефон досі літає ,як ракета. А на яблуко перейшов, бо дуже вже хотів нових вражень і зрозуміти чому так багато фанатів). Взяв 12 про новенький. Зараз якраз ціна вже не така зашкварна. Коротше я зрозумів в чому прикол. З мінусів це закрита система і там ніяког лівого ПО не встановили. Лише офіційне ПО. Так що про піратський контент треба забути. Встановлені програми такі, як карти чи мірі в нас дуже погано працюють. Але це все вирішується додатковим ПО від Гугл. Я навіть клавіатуру поставив від Гугл бо вона мені зручніша. Тепер плюси. Система реально дуже швидко працює. Без збоїв. Все дуже якісне. Корпус, екран. Ношу без чохлів і всяких плівок. Тому тактильні відчуття просто вау. Ну і саме головне для чого його купують) - телефон вже давно став аксесуаром. Це так, як годинник дорогий чи дорогі туфлі. Ви можете носити самий дешевий китайський годинник за 10баксів чи дешеві кросівки за 20 баксів. І той годинник буде виконувати свої функції і кросівки захистять ваші ноги. Але годинник зо 1000євро чи туфлі дадуть вам зовсім інші відчуття і ваш статус. Нажаль в нашому суспільстві це так. Це лише моя думка.
Sustanon_250 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Sustanon_250 за это сообщение:
Шкодник (30.09.2021)