Перегляд одного допису
Старий 03.02.2017, 13:16 #18
Аватар для RenaultOpel
RenaultOpel RenaultOpel зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: Запорожская область

Авто: Vivaro 2.0

Вік: 45
Дописи: 94
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 41 раз(а) в 26 сообщениях
Репутація: 0
RenaultOpel RenaultOpel зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для RenaultOpel

Звідки Ви: Запорожская область
Авто: Vivaro 2.0
 
Вік: 45
Дописи: 94
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 41 раз(а) в 26 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Габариты(размеры) бусов.

Цитата:
Допис від Vakula  - Пост 401378 - Фото 1
А якщо відкинути усю печаль, та взяти не вкатаний хай навіть у стані на 4. Також виникло нове питання є віто 2 літри бензин стан скажімо ідеал, як такий варіант?
Давайте абстрагуватися від віку, а будемо вважати що авто як мінімум на 4- - Пост 401378 - Фото 2. Потрібно розібрати ситуацію, просто інколи проскакують цікаві варіанти як за станом так і за комплектацією. Буває як у мене є можливість відновити машину, але нема інформації по конкретній моделі, а саме експлуатаційні витрати розхід палива, крейсерська комфортна швидкість, без насилля над двигуном, і таке інше. - Пост 401378 - Фото 3
П.С. Для чого це потрібно? Скажете Ви поясню, буває два випадки при купівлі авто з пробігом: 1. Модель маловідома інформації 0 одним словом кіт у мішку, але по факту авто супер, як в експлуатації так і в ремонті і доступності запчастин і їхньої ціни (у мене було так пішов в ва-банк, не жалкую, ціна-стан більш менш адекватні) варіант 2. модель розповсюджена, у всіх на слуху, інформації море всі кричать супер, а насправді якщо проаналізувати то одна вода конкретики 0 по основним питанням щоденної експлуатації які навів вище.
П.П.С. На рахунок витрати палива я розумію що вага кірзача у кожного різна - Пост 401378 - Фото 4 і розумію що хтось може сказати що у нього спринтер спарка розхід 4 літри, але відправивши фантазію у політ - Пост 401378 - Фото 5 можна зрозуміти що якщо їхати 100км зі швидкістю 20км за годину ще менше спалити - Пост 401378 - Фото 6. Так що не будемо фантазувати, хоч трохи внесемо ясності навіть якщо баян - Пост 401378 - Фото 7 - Пост 401378 - Фото 8. чекаю на апельсини - Пост 401378 - Фото 9чи помідори, головне щоб не цегла - Пост 401378 - Фото 10
Насчет 2,0 бензин vito я бы очень подумал прежде чем брать. Если двигатель такой же как на 124 мерседесе 11940, то он очень редкий, сам по себе неплохой, но проводка вокруг него перегревается, пересыхает и превращается в труху, но самый большой головняк - мозги pms со встроенным датчиком map и цена на них космос и еще надо найти.

Востаннє редагував RenaultOpel: 03.02.2017 о 13:27.
RenaultOpel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору