Перегляд одного допису
Старий 31.01.2018, 17:09 #10
Аватар для sergeyss9
sergeyss9 sergeyss9 зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна Умань

Авто: Opel Vivaro 2.0CDTI

Вік: 39
Дописи: 546
Вы сказали Спасибо: 174
Поблагодарили 340 раз(а) в 229 сообщениях
Репутація: 0
sergeyss9 sergeyss9 зараз поза форумом
Местный
Аватар для sergeyss9

Звідки Ви: Україна Умань
Авто: Opel Vivaro 2.0CDTI
 
Вік: 39
Дописи: 546
Вы сказали Спасибо: 174
Поблагодарили 340 раз(а) в 229 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?

Цитата:
Допис від Romaha55  - Пост 428181 - Фото 1
може і добре що не робили.. а то ще б після недодіагностів робив би форсунки а потім двигун.. при пробитій прокладці корекція буде в максимумі постійно і це зрозуміло, компресії нема і ЕБУ хоче вирівняти роботу двигуна.. питання стоїть в тому чи це гарантійний випадок?? я думаю ні..
навіть якби зробили діагностику а прокладка ще не дуже пускає то можливо форсунки би і не показали +-5 і що тоді?? форсунки на ремонт?? а якщо б показало +-5 то все рівно стало би питання чи можна зробити це по гарантії..
І часто таке буває що всі форси мертві ? Мабуть тільки в тому випадку коли топливна конкретно погнала стружку або якимось дармовим гуталіном постійно заправляються .

Цитата:
Допис від Вик123  - Пост 428181 - Фото 2
Все упоминают про новые болты. Понятно, старые уже слегка "потянутые", а как при установке новых учитывается шлифовка гбц и блока?
Там є певні допуски на розтяжку .Іноді ставлять старі болти , коли вони відповідають нормам .

А гарантії на 50 тис ніхто не дасть це 100% . Моя думка така : якщо моторист дійсно толковий - хай робить двигло , звісно за гроші . Якщо є сумніви в його компетентності - так незамінних людей нема , хай робить інший .Або заміна двигуна - ну то вже лотерея .
sergeyss9 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору