Перегляд одного допису
Старий 08.03.2019, 06:31 #10
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.115
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.886 раз(а) в 888 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.115
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.886 раз(а) в 888 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Потрібна допомога працівника СТО

Цитата:
Допис від lusuy81  - Пост 447385 - Фото 1
Купив я лампочки Philips X-treme Ultinon LED H4 за 2500грн, встановив сам, світять просто чудово. Але одна заглючила: на ближньому світить а коли блимну чи переключу на дальній то він не вимикається, поки не вимкнеш світло повністю. Гарантія 2 роки а поїздив я менше місяця....
Звернувся до продавця а вони мені:

Заполнить Акт рекламации.

Заполнить гарантийный талон.

Заказ-наряд на монтаж.

Заказ-наряд на демонтаж.

Акт диагностики электрооборудования.
Звернівся я на бош сервіс у Білій Церкві _ відмовили, на рено також.... Говорю я заплачу за встановлення і зняття тільки дайте акт _ не хочуть...
Цитата:
Допис від Чижик  - Пост 447385 - Фото 2
...
І марати собі руки, цим не хочуть.
...
Бо втручання в систему освітлювання і світлової сигналізації, без згоди виробника авто - протизаконне!!! - Пост 447385 - Фото 3
Спочатку получи згоду від Nissan, потім тобі ОД поставить і підпише все що треба!

Перед тим як купляти всяку херню і ставити її на авто, прочитай ПДД. п. 31
Йому бл*дь світить гарно, а те що тою кітайською х*йнею сліпиш інших, тебе не стосується!
Треба повертати переодичне ТО і постійний контроль на дороги! Якщо у інспектора виникнуть питання, на дорозі до техничного стану авто - зразу на екпертизу! Не ті лямпочки - штрафмайданчик, штраф і конфіскація номерів до усунення недоліків за виїзд на дорогу з порушеннями.

Добавлено через 23 минуты
Цитата:
Допис від oleg9489  - Пост 447385 - Фото 4
Спочатку прочитай, що Philips пише за ці лямпочки під ними (Превод от български език не е необходимо):

"Непригодни за обществени пътища в Европа
Важно: в ЕС и някои други територии светодиодните фарове са разрешени само за вътрешна и офроуд употреба. Светодиодните фарове, крушките за мъгла и за сигнализиране към момента не разполагат с хомологация ECE и не са пригодни за употреба на публични пътища. Когато използвате светодиодни фарове, крушки за мъгла и за сигнализиране на публични пътища, рискувате да ви бъде отнета шофьорската книжка и застраховката на колата, както и да получите санкции от закона. Светодиодното осветление Philips не е налично във всички страни. За повече информация се свържете с вашия представител на Philips."

Востаннє редагував vitos svp: 08.03.2019 о 06:58. Причина: Добавлено сообщение
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 3 пользователя(ей) сказали Спасибо vitos svp за это полезное сообщение:
Aleksandrr (09.03.2019), Tkach73 (08.03.2019), wasya (08.03.2019)