Перегляд одного допису
Старий 26.02.2014, 21:32 #112
Аватар для Nissan Primastar
Nissan Primastar Nissan Primastar зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: Винница

Авто: Nissan Primastar

Дописи: 72
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Репутація: 0
Nissan Primastar Nissan Primastar зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для Nissan Primastar

Звідки Ви: Винница
Авто: Nissan Primastar
 
Дописи: 72
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Двигатель жрет масло

Привіт привіт.. Ну прийшов час робити буса.Всі писали що кольца це останнє що може бути.. розібрали ми мотор... зняли поршень... поставили в циліндр кольцо а там десь 3 мм зазору. Перше що сказав мій батько "на такий зазор він ще добре їхав").. так як я писав раніше є двигун інший з машини після пожежі,так поставили той блок,колінвал,вкладиші кольца..помили відчухали все,збирали назад вломали маслозємне кольцо((( (використовували обжимку для більших поршнів,і пішло набік і вломали короче) купили нові..GOETZE кажись.. зробили саморобну обжимку і спрягли все,вкладиші хароші,колінвал ідеальний(машина та була в кредиті і власники не могли виплачувати його і спалили салон,ну там страховка і тд думаю їм все вернули,так як це в Ірландії) думаю багато вона не виїздила бо на стінках циліндра видно царапини від шліфовки. Ітак склали ми КШМ,поставили коробку(коробка оказується від лагуни) закрили поддон,тепер чекаєм головку з ремонту.на головці клапани потрібно міняти,і 4 направляющих. Завтра поїдем забирати головку і продовжим збирати буса) П.С На бусі оказується як він приганявся було 70 тис км(2009рік),на таможні накрутино +200. ітого 270 тис,зара на ньому 360 тис. пробіг невеликий.. чому таке сталось...машина не вбивалась.. ДП наче норм заправлялось.. можливо від того що лили присадку в дизельне BOOST шось там...

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Допис від Dimonmoz  - Пост 227716 - Фото 1
Кубикам и OIL OK не верю, только по щупу на ровной поверхности. Эти кубики нужны только, чтобы каждое утро капот не открывать, а так раз в неделю - ка правило.
ну чого так.. там датчик цього самого ОІЛ ОК доволі не поганий,і показувати неправильно він не може(якщо справний).. але все ж щуп є щуп

Востаннє редагував Nissan Primastar: 26.02.2014 о 21:35. Причина: Добавлено сообщение
Nissan Primastar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору