Перегляд одного допису
Старий 08.12.2018, 18:00 #63
Аватар для Piric
Piric Piric зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Украина Чернигов / Николаев

Авто: Пішохід !

Вік: 43
Дописи: 604
Вы сказали Спасибо: 771
Поблагодарили 608 раз(а) в 346 сообщениях
Репутація: 0
Piric Piric зараз поза форумом
Местный
Аватар для Piric

Звідки Ви: Украина Чернигов / Николаев
Авто: Пішохід !
 
Вік: 43
Дописи: 604
Вы сказали Спасибо: 771
Поблагодарили 608 раз(а) в 346 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Меняю ляду на расашенку

Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 442926 - Фото 1
Камрі - мудель американського крою, тому для людей нормально. пропорції, але не європейського комфорту.
На СХ7 - катався - консервна банка, за СХ 5, сказати нічого не можу, бо не катався.
На Xedos 9 мого знаймого, ми їздили приганяти для А6! - Пост 442926 - Фото 2 Різниця відчуваляся! Здогадайся на чию користь!
Ще зі спагадів - Прадо нихрена не рулиться - Пост 442926 - Фото 3, жопу переставляє, на пральній дошці, у повороті!

Добавлено через 2 минуты

А як же думка - що японські авто найкращі у світі - фейк? - Пост 442926 - Фото 4

Мене тут колега просив перегнати його FJ Cruzer у аеропорт! Мало того що уродливе, тaк ще і їде поганіше на 4,0 літрах, ніж мій Трафік на 2,5. Плюс тіко, що колеса великі, чми майже не відчуваєш, нажаль такі на Трафіка не становляться.
"Камрі - мудель американського крою" але її виготовляють япошкі як для американського ринку так і для Європи - мега надійне авто
СХ7 , СХ9 і все що тих років то не мазда то більше форд , СХ5 супер надійна тачка бо то Мазда , про
Xedos 9 мені не потрібно розповідати так як володів нею років 6 а ти (вибач за фамільярність) лише проїхався , да і є вони різні 2,0/ 2,3/ 2,5 зовсім різні як по комплектації , по комфорту і зовсім різні мотори , а також е Eunos той же Xedos тіко для Японського ринку . У кожного своя думка і своє бачення , я рахую що Японські авто одні з самих надійних та виносливих !
Piric зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору