Перегляд одного допису
Старий 26.09.2016, 12:43 #5
Аватар для Valera1
Valera1 Valera1 зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Украина

Авто: Peugeot Expert

Вік: 27
Дописи: 5
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Valera1 Valera1 зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Valera1

Звідки Ви: Украина
Авто: Peugeot Expert
 
Вік: 27
Дописи: 5
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Расходомер 2.0 Hdi

Цитата:
Допис від Freedom  - Пост 389478 - Фото 1
Valera1, якщо хочеш можу скинути електрону версію книжки по пежо експерту 2004-2006 р, там чітко розписана робота егр, а також датчика повітря і інших датчиків цікаво почитати,...
по егр в мене особисто заглушиний самим простим способом... болтик в трубку вакуума що йде на егр...
далі по твоїй машині якщо ти відключаєш датчик повітря динаміка авто міняється?
також треба знати чи справний егр, він механічний і часто клинить, ....
є ще датчик тиску повітря він знизу від повітряного фільтра буває трубка що від нього йде тріскає і датчик дає неправильні дані перевір на всякий випадок мав таке на моторах RHZ і RHW,..
далі вакуумні шланши можуть забитись як на егр так і на перепускиний клапан що керує турбою, це теж може впливати на роботу всієї системи два рази мав таке на моторах RHX.
якщо все добре може є резон поміняти датчик повітря а ще краще знайти друга з таким мотором і щоб тобі дав свій на тест поїздку для порівняння а бо домовитись на розборці, і подивитись як себе поводить авто
Спасибо. Машина едет намного шустрей если отключить росходомер, сейчас так и ездит. Вакуум в трубках есть, когда ртом втягивать воздух с шланга что идёт на егр а потом отпустить слышен щелчок , поэтому предполагаю что сам клапан этот не клинит. На этот адрес если можете отправте книгу kurilovich96@gmail.com со шлангом на датчик давления надува что возле фильтра всё в норме. Я думаю що це росходомер показаниями своими всё это делает... А попробовать с другого автомобиля пока нету возможности. Нашол в интернете вот что, эти две картинки из лексии, и там написано рекомендованное значение подачи воздуха : так мой расходомер вопше даже близко к тем параметрам не дотягивает
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160922_032401.jpg
Переглядів: 500
Розмір:  56,8 КБ
ID:	51504   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160922_032316.jpg
Переглядів: 292
Розмір:  56,7 КБ
ID:	51505  

Valera1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору