Перегляд одного допису
Старий 31.08.2015, 11:19 #166
Аватар для wasya
wasya wasya зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Львівська обл. Трускавець

Авто: renaut grand scenik 2011

Вік: 57
Дописи: 1.969
Вы сказали Спасибо: 2.189
Поблагодарили 2.105 раз(а) в 819 сообщениях
Репутація: 0
wasya wasya зараз поза форумом
Местный
Аватар для wasya

Звідки Ви: Львівська обл. Трускавець
Авто: renaut grand scenik 2011
 
Вік: 57
Дописи: 1.969
Вы сказали Спасибо: 2.189
Поблагодарили 2.105 раз(а) в 819 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Vivaro чиптюннинг

вставлю и свои 5 копеек..про турбу ничего не скажу,не знаю: работала как и прежде с тех же оборотов "свист" начинался,по двиг.лишних шумов тоже не наблюдалось никаких,я к этому очень прислушивался,так как боялся что то запороть,в электронике тоже ничего не изменилось: по ОП-сому ошибок никаких,проверял...
вообщем авто вело себя точно так как и до прошивки,только после 2тыс. оборотов заметно возростала динамика...не знаю за счет чего - Пост 334792 - Фото 1
я это к тому,что когда отключил себе ЕГР,то сразу почувствовал другой звук двиг.,более шумный,потому и вернул назад через несколько дней езды.
Цитата:
Допис від shuma34  - Пост 334792 - Фото 2
Хай на повернутій в зад покатається.
сьогодні вже прокатався...відчуття якби соляри лєвої налив,або ззаду прицеп був - Пост 334792 - Фото 3

ИМХО : наскільки я вже прискіпливий до авто,в мене все стоїть ще з заводу,сток,не подобається нічого "тюнінгувати"(крім салону), но ця прошивка варта уваги за ці кошти,що її пропонують однозначно...
в технічні питання не вникаю,погано розбираюсь,але декілька днів поїздивши,не замітив ніяких "напряг" для авто,крім того ,що сам старався тапок тиснути,бо було чим...але це вже працюють мозги кожного водія окремо..та і звикнути треба спочатку до нового.
wasya зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 4 пользователя(ей) сказали Спасибо wasya за это полезное сообщение:
Darts-Trafik (31.08.2015), vectra20 (31.08.2015), Vet (31.08.2015), ВОЛЬДЕМАР (31.08.2015)