Перегляд одного допису
Старий 17.02.2019, 09:31 #175
Аватар для Dia
Dia Dia зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: На Дніпрі

Авто: Mercedes 208d

Вік: 51
Дописи: 59
Вы сказали Спасибо: 63
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Dia Dia зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для Dia

Звідки Ви: На Дніпрі
Авто: Mercedes 208d
 
Вік: 51
Дописи: 59
Вы сказали Спасибо: 63
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Шумоизоляция. Как выбрать и установить

Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 446561 - Фото 1
- любим розчинником, тільки дивись "кайф" не спіймай;
Це ти про салон, чи будку? Що в твоєму розумінні "грузпас однооб'ємний"? Раніше "груз-пасом" називали буса у якого було два ряди сидіннь для пасажирів і вантажна будка розділена з пасажирською частиною перегородкою!
Кайф не пройде!=)

З грузпасом так є - водій, пасажир, та додатковий ряд на 3-х за ними і далі повинна бути перегородка і за нею грузове відділення. Перегородки зараз немає, планую вигадувати якусь швидкоз"ємну конструкцію, щоб перегородку знімати і використовувати як частину/частини спальника другого рівня. Схиляюсь до фанери 8-10 мм на перегородку. З перегородкою, якщо є думки, буду радий почути=)
Таким чином, усі процедури вібро-шумо ізолювання буду виконувати на всьому кузові всередині, і на пасажирській частині і грузовий відсік, все однаково, бо це будуть релевантно важливі для мене, з точки зору використання, частини. Тільки 2 вікна залишаються у пасажирській частині (одне зліва, і одне у правій сдвижній двері), іх планую під час ночівлі в холодну пору року підтеплювати матами на присосках, чі якось по-ішому.
Десь така концепція виходить.

Востаннє редагував Dia: 17.02.2019 о 09:40.
Dia зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору