Перегляд одного допису
Старий 07.05.2009, 20:16 #79
Аватар для Nazar
Nazar Nazar зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Львів, Стрий

Авто: Ваз 2103, Hyundai H200, Opel Vivaro

Вік: 34
Дописи: 1.617
Вы сказали Спасибо: 225
Поблагодарили 267 раз(а) в 205 сообщениях
Репутація: 0
Nazar Nazar зараз поза форумом
Местный
Аватар для Nazar

Звідки Ви: Львів, Стрий
Авто: Ваз 2103, Hyundai H200, Opel Vivaro
 
Вік: 34
Дописи: 1.617
Вы сказали Спасибо: 225
Поблагодарили 267 раз(а) в 205 сообщениях
Репутація: 0
Радость

 - Пост 36525 - Фото 1 - Пост 36525 - Фото 2 - Пост 36525 - Фото 3
Вот і я добрався вже до компа до фотографій і хочу також сказати слово.
Насамперед дякую всім хто зібрався і приїхав, було з всіма приємно поспілкуватись, вибачайте якщо щось не так, нікого обідити не хтів.
Висловлюю вдячність:
Абезу, за те, що покатав туда і назад, посилив в себе наніч, нагодував і також за пиво яке він привіз на зустріч, воно було супер. (Скажу Діма гонщик, ще той по Одесі прокатав з вітерком, а з вітерком в прямому розумінні стрілка тахометра доходила до червоних поділок).
Василю(Vasek), його уха і бички були супер, всі зі мною погодяться.
Ігору, мужик в ввечері нікого не підпустив до вогню, все рубав палив м'ясо приготовив, наклейки також всім поклеяв.
АлексуВусатому, привіз всім календарики як і обіцяв, поїхав на закупки зранку, щоб ми з голоду не повмирали.
Олегу(Oleg_200), привіз вино яке тьоті мало дістатись, яке було супер і навіть в перемішку з Одеським і Тернопільським пивом на ранок не показало ніяких наслідків.
Віталіку, за пиво яке передав, було класне тому і спухло в перші 2 години якщо і не швидше.
Ігору(Беза), мужик компанійський, веселий цікаво було з ним поспілкуватись. Шкода, що ніхто не рискнув пробігти з ним стометрівку, ну нічого я підлікую коліно і на другий раз точно рискну побігати.
Стасу(Суворов), радий, що потішив його своєю Українською мовою, а також дякую за те, що довірив мені свої ключі від машини, я трохи прокатався на лимоні.
Гені(genagirka), який не побоявся підключити до себе мій бортовик, а також нагудував нас стейками.
Юрі(bozya_2008), забезпечив накриття від дощу і сонця, і взагалі цікава людина.
Саші(aver), дякую за компанію.

Ніби все написав, що збирався, якщо щось забув вибачайте.
Дуже радий, що приїхав хоча і по планах трохи не виходило, але про це не жалію.
 - Пост 36525 - Фото 4 - Пост 36525 - Фото 5 - Пост 36525 - Фото 6

Востаннє редагував abez: 07.05.2009 о 20:22.
Nazar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 4 пользователя(ей) сказали Спасибо Nazar за это полезное сообщение:
alexusaty (07.05.2009), Oleg_2000 (08.05.2009), SUVOROV (07.05.2009), Vasek (08.05.2009)