Перегляд одного допису
Старий 26.06.2013, 22:37 #21
Аватар для Баритон
Баритон Баритон зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Днепропетровск

Авто: Трафик, белый.

Вік: 46
Дописи: 345
Вы сказали Спасибо: 256
Поблагодарили 440 раз(а) в 166 сообщениях
Репутація: 0
Баритон Баритон зараз поза форумом
Местный
Аватар для Баритон

Звідки Ви: Днепропетровск
Авто: Трафик, белый.
 
Вік: 46
Дописи: 345
Вы сказали Спасибо: 256
Поблагодарили 440 раз(а) в 166 сообщениях
Репутація: 0
Типово

Цитата:
Допис від Чижик  - Пост 172616 - Фото 1
Аминь!

В Україні почали конфісковувати автомобілі з іноземними номерами, які перебували в країні більше 20 днів.


Раніше такі авто могли їздити по території країни без перешкод цілий рік, однак Держмитслужба 5 березня змінила поняття "комерційний автомобіль" і зменшила строки їх перебування в Україні, пише "Сегодня".

Зазначимо, купити машину в Європі українці можуть у рази дешевше, ніж на батьківщині. Стару іномарку, приміром, у Польщі, можна придбати за 2-3 тис. євро. "У нас, після розмитнення, вона буде коштувати мінімум 8 тис. євро", - повідомив продавець на авторинку Столички в Києві Андрій. Однак зареєструвати автомобіль на себе українці не можуть, тому шукають інші способи. Так, часто співвітчизники оформляють машини на нове ПП, яке створюють в ЄС, або домовляються з якоюсь фірмою про оформлення у якості працівника. Це дозволяло їздити на авто на території України, лише раз в рік реєструючись при перетині кордону з однієї з країн ЄС.

За словами співробітника української компанії-посередника, яка допомагає відкрити фірму в ЄС, такими схемами користувалися тисячі українців по всій країні.

Згідно з новими змінами Держмитслужби, тепер користуватися іноземним службовим автомобілем можуть тільки власники або співзасновники закордонних фірм, і тільки в особистих цілях.

"Для машин, які ввозяться у комерційних цілях (для перевезення товарів або людей), а також для машин працівників закордонних фірм, терміни перебування в Україні скоротили до 20 днів", - повідомили у Міністерстві доходів і зборів.

За порушення нових норм власнику іномарки доведеться заплатити пеню у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або 170 грн, в день, і розмитнити машину. У разі відмови, йому загрожує штраф або конфіскація авто.

Такі випадки вже зафіксовані в Україні. "Я перетинав українсько-польський кордон 6 березня. Але про нові правила мені ніхто нічого не сказав. Через три тижні мені прийшов лист від Митної служби з вимогою розмитнити авто і сплатити 8500 грн штрафу. Я відмовився. Мою машину конфіскували. Ось, зараз суджуся", - розповів співробітник однієї з литовських фірм Андрій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що жителі прикордонних районів масово реєструють у Польщі "300-доларові мерседеси"

http://tsn.ua/groshi/v-ukrayinciv-ko...mi-299923.html
Все это ерунда. Обычная заказная статья. Есть Таможенный Кодекс. Есть Стамбульская конвенция, котрая стоит еще выше чем ТК, т.к. евродокумент. Там есть четкое определение, что такое времменый ввоз и что такое комерческое авто. А все эти письма, и другой бред наших таможенных шишек - обычное запугивание. В октябре 2012 я и жена "устроились" на литовскую фирму ДК. Нам выдали все документы, вот уже год, как "работаем" без проблем. Хотя на авто, в основном жена катает, я больше на бусе. С ГАИ разговор короткий, да они и не тормозят совсем - за год меня 4 раза остановили, жену раза 3-4.
З.Ы. Если документы в порядке, если разговаривать с гайцами умеешь - тема имеет место для существования... А на таможне, хоть и запретили, якобы, ВВ, хотя не имеют права, но примерно за 100 америкосов запускают на год, на ура...
Баритон зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору