Перегляд одного допису
Старий 10.01.2013, 21:01 #18
Аватар для Чижик
Чижик Чижик зараз поза форумом
Маклауд
 
 

Звідки Ви: Файне Місто

Авто: CITROEN C4 Grand Picasso

Вік: 40
Дописи: 8.987
Вы сказали Спасибо: 2.619
Поблагодарили 5.215 раз(а) в 2.778 сообщениях
Репутація: 3
Чижик Чижик зараз поза форумом
Маклауд
Аватар для Чижик

Звідки Ви: Файне Місто
Авто: CITROEN C4 Grand Picasso
 
Вік: 40
Дописи: 8.987
Вы сказали Спасибо: 2.619
Поблагодарили 5.215 раз(а) в 2.778 сообщениях
Репутація: 3
Типово

Цитата:
Допис від Віктор  - Пост 147440 - Фото 1
Да, забув написати, на ходу на приборці загорається свіча накала, коли вижимаю щеплення і пускаю газ вона гасне і їду далі, при тому коли вона засвічується тяга ще трохи падає.
Якщо я правельно розумію, то це та фішка що стоїть на ЕГР. Знімали, на холостих пробували, обороти підіймались ривками, коротче стало ще гірше.
Я так зрозумів що вони її дивились, бо сказали що великий люфт на крильчатці і що вона не вмикається (якось це все було не впевнено). На рах масла, то за 2 тис пробігу "випарувалось" один літр, при тому що є тєчь в моторі.

Добавлено через 1 минуту


Хто такий Виталька? - Пост 147440 - Фото 2 Я зара в Рівному і поки не зроблю авто, нікуди не виїду - Пост 147440 - Фото 3
Значит так. Ищи нормального диагноста. Ато те лабухи нарасказывали. Сказочники блин...
Турбина не включается. Она управляется электроникой. И вот та лампочка свечей накала на оборотах тому свидетель.

Проблема у Вас думаю или с трансдюссером, или с датчиком давления.
Вот мозги и не включают турбину.
А клапан ЕГР тут не причём.

З.Ы. В Ровно никого с приборчиком не знаю.

З.З.Ы. То что турбина имеет люфт, не повод для того что ей хана. Масло мотор не ест?
__________________


Все, что угодно, кроме бессмертия, — бесполезная трата времени. (С) Бендер, Футурама
...
Чижик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору