Перегляд одного допису
Старий 08.02.2019, 12:36 #215
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.118
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.118
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Автономное отопление в бусике

Цитата:
Допис від Roman_12345  - Пост 445977 - Фото 1
vitos svp, я узнавал , у меня товарищ занимается поставками с Китая, сотрудничает с фабриками и заводами, достать может все) вот он и пробивал, реально три завода и в одном городе .

Добавлено через 4 минуты
Кстати есть очень хорошие копии, там даже мозги не отличишь от оригинала и пульты , и работают по том уже алгоритму , вот те да очень хорошего качества, вот туда все стает от оригинала, но ценик на них не гуманый, от 350 уе...

Добавлено через 5 минут
И на алибабе их нет , только через завод заказывать.
Вже не маленький, а віриш різним байкам!
Я навіть припускаю, що зараз Вебасто і Ебер, виготовляють свої котли у країні світового фуфла! Купуючи комплектуючи у суміжних кітайських виробників, які їх можуть продавати і стороннім замовникам. Може тому вони ідентичні у оригинального котла і у контрафактного? А те що на сторону не продається (плата керування, прошивка, пульт) контрафактники самі слямзали!
На одній строні вулиці працює офіційний завод Вебасто/Ебера, а через дорогу, у гаражах, кітайські роботяги з офіційного заводу, у свій вільний час, збирають контрафакту продукцію, а-ля того що роблять у робочий час.

Я тут придбав сину зарядний пристрій до ноута Dell, так зовні як оригинал! Тільки коли вітягував шнур 220V, він вийшов разом з кришкою - Пост 445977 - Фото 2.
Зрівняв кішки у оригинального і у цього, а вони відрізняється і по єлементній базі і по защіпках, оригинал хрен відриєш, не покрамсавши стик кришки і корпуса.
Так що хто там, що і як підроблює навіть Мао Цзе Дуну невідомо!

Востаннє редагував vitos svp: 08.02.2019 о 13:30.
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору