Перегляд одного допису
Старий 03.10.2019, 20:47 #742
Аватар для Xfight
Xfight Xfight зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Ukraine, Lviv

Авто: Vivaro 2.0

Дописи: 2
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Xfight Xfight зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Xfight

Звідки Ви: Ukraine, Lviv
Авто: Vivaro 2.0
 
Дописи: 2
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Чиптюннинг !!!

Цитата:
Допис від Василий Ш.  - Пост 454027 - Фото 1
А допоможе ??
Головна умова для чіпа, це- здорове авто! А не диміти, рипіти, і кашляти.
Що кажуть відшивальщики егр? Що з сажевим, він був взагалі?
Що до диму- багата суміш, мало повітря або багато палива. Можливо ДМРВ не правильно працює...

Так вот власне, що по діагностиці авто здорове. Якщо не дивитись в зеркало і не бачити що піддимлює - нема до чого вчіпитись абсолютно.



Здається, роки три назад, знімали фішку з розходоміра. Прокатався з відключеним - результат той самий. Підставити не було з чого. Так ідея з розходоміром і забулась ))



Цитата:
Все Трафики дымят, особенно на перегазовке со второй на третюю передачу. Не мешайте машине работать. Купите сажевый и Егр и дымить перестанет.
тут не поспориш. то "фішка". Стало легше шо я не один. Але в мене димить на високих оборотах десь з 2800-2900 починається. До того нема диму. Ну хіба "з другої на третю" ))



Цитата:
якщо диміло.......то і буде диміти
Я розумію що не вилічиться чіпом. Тут питання стоїть в тому чи не усугубиться проблема. Чи не стане воно диміти постійно, на менших оборотах.



По паливній, крім корекції одної форсунки, нема до чого причепитись. Зимою заводиться в -20 шикарно. Не кашляє, не пчихає. Після відшивки ЕГР здається плавніше мотор став працювати на холостих. А з тим димом в мене війна вже роки 4. І покишо я програю. Хоча якихось радикальних дій робити не охота. Потратити 1000$ і тішити себе шо воно десь колись не задимить при обгоні я не готовий. Тому як кажуть майстри і колега вище

Цитата:
Не мешайте машине работать.
, то я десь так і роблю))
Xfight зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору