Перегляд одного допису
Старий 21.01.2024, 09:32 #75
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз на форумі
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.118
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз на форумі
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.118
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Відповідь: Топливный фильтр-замена\нюансы\вопросы.

Я блін херею з нашого народа! Вірять всьому, що каже кум, сват, брат, зеленський і далекобійник з телевізором!!!  - Пост 469610 - Фото 1 Самому розібратись тями не вистачає? Інтернет потрібен лише лише для того щоб порнушку подивитись і по різних форумах дурню понаписувати!

Літнє ДП і Зимне ДП має різну долю важких вуглеводнів, по нашему парафіннів і іх кількість обумовлена температурою відбору фракцій в ретіфікаційній колоні при розділенні нафти. Ніякі присадки не роблять з Літнього ДП Зимнє ДП, вони лише типа розжижають ті парафіни, тіпа не дають злипнутись разом і випасти у осад.
В паливному фільтрі відбуваються трошки інші процеси, схожі на винкнення снігу в атмосфері, коли до якоїсь порошинки кристализувалась перша молекула води, потім друга, а за нею 25 і пішло-поїхало, так само і у фільтрі - прилипла до ворсинки фільтровального папіру під впливом тиску і руху палива перша молекулка парафінфв, інша злипається з нею, а там наступна і до утворення желе, яке вже не проходить через пори фільтра, або проходить з великім опором, причому це відбувається в рідкому але мутному на вигляд паливі. Помутніння ДП, це і є утворювання твердих, вірніше аморфних молекул парафінів!
Так от не дає цьому статись підігрів палива перед самим фільтром, коли ДП подається на фільтровальний папір в прозорому вигляді, тобто молекули парафінів знаходять в рідкому стані і відбувається фільтрація палива в якому відсутні тверді молекули парафінів - нема чому злипатись!!! - Пост 469610 - Фото 2

Коли підігрів відсутній, то молекули починають злипатись і настає срака, в совкові часи допускалось експлуатція дизеля без фільтрів, щоб кудись
виїхати і не замерзнути, але то була техніка іншого покоління, в якій паливна була не така вибаглива!

Хочете переврити мої слова - відключить штатний підігрів і поїздіть трошки!
В мене гемор виліз коли почав вий..буваться штатний обігрівач. Причину я не знайшов, але після переборки запобіжники перестали перегорати. Грілка то друга ступінь підігріву на додаток до першої, так би мовити вірішення проблеми, а не боротьба з наслідками.

До речі паливо від ОККО було рідке, хоч і мутне! В сертифікатах на паливо повинна бути ще температура фільтрації, а не тільки помутніння, але та температура не прив'язана до фільтраційних показників фільтрів! Вірніше прив'язана, до чогось, що може перекриватись показниками фільтрів Пурфлюкс!

З тони нафти зимового ДП виходить набагато меншее, ніж літнього, і відповідно ціна його повинна бути вищою! За рахунок меншої калорійності і розхід буде вищим, бо чим більше парафінів, тим вища калорійність!
Паливо возять зараз з Європи, ви вважаєте, що Європейські виробники його виготовляють за совковими ГОСТами, стосовно температурних характеристик? Я вас умоляю! Зимовим його роблять за рахунок тих самих розріджуючих присадок, які купуються цистернами, а не мензурками і на собівартість палива впливають для власників АЗС мінімально! Вони їх скоріш за все вливають на нафтобазах перед відвантаженням на АЗС в залежності від прогнозу погоди.

Востаннє редагував vitos svp: 21.01.2024 о 13:22.
vitos svp зараз на форумі   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили vitos svp за это сообщение:
Postdove (21.01.2024)