Перегляд одного допису
Старий 20.01.2024, 22:10 #74
Аватар для Postdove
Postdove Postdove зараз поза форумом
Местный
 
 

Авто: Opel Vivaro

Дописи: 284
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 58 раз(а) в 50 сообщениях
Репутація: 0
Postdove Postdove зараз поза форумом
Местный
Аватар для Postdove

Авто: Opel Vivaro
 
Дописи: 284
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 58 раз(а) в 50 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Топливный фильтр-замена\нюансы\вопросы.

Цитата:
Допис від Анатолій58  - Пост 469607 - Фото 1
Та і на заправках , більш менш брендовими, не ризикне підсовувати , хіба що в період переходу може бути накладка..Так мені сказали
З кожною партією солярки йдуть документи, в яких вказується температура загустівання. Так було в добрий мирний час, зараз не знаю. Так от, кожний день привозили з різними цифрами( добрий знайомий працює оператором). Але, до температури загустівання треба додати ще 7-8 град, і це буде температура фільтрування. Тобто, загустівання -25, значить фільтрування -17. Років чотири тому у мене був випадок. Декілька днів підряд на вулиці температура була -15. Машина на тій же самій солярці в баку від ВОГ нормально їздила. В якийсь день при -19 різко почала тупити і глохнути, ледве додому дотягнув, навіть довелось дати крюк в 3 км, щоб обїхати крутий підйом, на якому точно б заглохла. На наступний же день трохи підремонтував проводку до підігрівача, бо перед тим дуже вже розслабився, що на заправці завжди була зимова солярка. Я до чого це пишу, зимова солярка теж буває різна.

Добавлено через 10 минут
Цитата:
Допис від Анатолій58  - Пост 469607 - Фото 2
,,дальнобоїв,. То переважна частина , антигель с собою возять, щоб завжди був теплий і на заправках ллють теплий в бак а потім соляру,.

З дальнобоїв приклад брати не варто. На великих вантажівках штатний серйозний заводський підігрів палива. А от як уже він не справляється, тоді антигель. У мене на MAN-і стояли 2 класних штатних підігрівача фірми Bosch, загальною потужністю Ватт на 400.

Востаннє редагував Postdove: 20.01.2024 о 22:21. Причина: Добавлено сообщение
Postdove зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Postdove за это сообщение:
vitos svp (20.01.2024)