Перегляд одного допису
Старий 20.01.2024, 21:13 #73
Аватар для Анатолій58
Анатолій58 Анатолій58 зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: смт.Коломак , Харківська

Авто: Віваро, 2008, 2.0, cdti

Вік: 58
Дописи: 9
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
Репутація: 0
Анатолій58 Анатолій58 зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Анатолій58

Звідки Ви: смт.Коломак , Харківська
Авто: Віваро, 2008, 2.0, cdti
 
Вік: 58
Дописи: 9
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
Репутація: 0
Радость Відповідь: Re: Відповідь: Re: Топливный фильтр-замена\нюансы\вопросы.

Цитата:
Допис від Postdove  - Пост 469606 - Фото 1
Солярка сьогодні одна, на тій же заправці завтра може бути інша. Тим більше зараз, коли всі мережі заправок(крім однієї) беруть солярку не з одного заводу, а там, де виходить взяти.

Я тестую солярку так, по 100мл в баночку, і в морозилку. Тоді точно буде ясно. що від неї очікувати.

І, без цього

оцього не буде

Я так розумію, що Ви на дизелі їздите або перший рік, або першу зиму з морозами( три попередні зими були теплі). І з такою самовпевненістю Вас можуть чекати багато дуже неприємних сюрпризів.

Добавлено через 11 минут
Правильно написав колега у попередньому пості- заглохнути в мороз і заметіль десь на трасі в полі, доволі страшна штука. Тим більше що зараз на підняту руку про допомогу вже давно ніхто не зупиняється.
Так, перша дизельна і згоден з Вами про ті моменти, що говорите,але маю знайомих і просто власників дищелів і ,,дальнобоїв,. То переважна частина , антигель с собою возять, щоб завжди був теплий і на заправках ллють теплий в бак а потім соляру,.
Соляра із мінусовим показниками не буде і проблем, говорять не мають! Добу нііхто ніде не чекає, це не каністру залити.
Та і на заправках , більш менш брендовими, не ризикне підсовувати , хіба що в період переходу може бути накладка..Так мені сказали
Анатолій58 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору