Перегляд одного допису
Старий 03.10.2019, 16:08 #738
Аватар для Xfight
Xfight Xfight зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Ukraine, Lviv

Авто: Vivaro 2.0

Дописи: 2
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Xfight Xfight зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Xfight

Звідки Ви: Ukraine, Lviv
Авто: Vivaro 2.0
 
Дописи: 2
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Чиптюннинг !!!

Доброго дня!
Стало питання по чіповці. Віваро 08р. М9R 115. Пробіг 218000

Почала загоратись спіралька. Тестанули помилку Р0488. Почистили ЕГР, механіка в ідеалі, видать електронна частина пішла спати. Ну то таке)) Вчора його відшили і питання закрите. Питання по чіпу.
Їде возик не біда (колись здається їхало ліпше, але тут причина ше в тому, шо колись я не мав бмв е60 3.0D, тому важко сказати як воно було колись). Але біда в тому шо в районі 3000 оборотів з вихлопної валить чорний дим.
От з ним я воюю вже давно. Півтора роки тому була замінена турбіна. Зняття показало шо ніц їй не бракувало. Так і валяється в гаражі. Ніяк на машині заміна турбіни не сказалась. Яко було тако є.
Форсунки. Лишив машину на сервісі на ніч шоб остигла. На холодну зранку зробили діагностику. Перші три корекція +- 0.7 четверта 2. Поїхав на шрот взяв форсу б/у шоб підставити. Навіть получилось дістати з малою кільікістю матюків)))
після заміни - нічо не помінялось. Навіть може стало і більше диміти (доречі 2 дня їздив з не прописаною форсункою - здається було краще. Після прописки диму стало більше. Хз, може вітер дув в другу сторону і я в зеркало не бачив))
Станом на вчора - перша корекція 1,6 остальні +-0.5.
Всі інші параметри в межах норми.
Мене майстри вже просто гонять. Кажуть шоб я від них відстав))) Може то я дійсно чіпаюсь?? Міняти всі форсунки на нові - тоже якось брєдово. Задоволення не дешеве. Хіба варіант знайти на шроті зняті з одної машини і точно без проблемні.



Так вот... Чіпувати чи не треба?))
Xfight зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору