Перегляд одного допису
Старий 12.02.2015, 19:27 #20
Аватар для masterok
masterok masterok зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: Україна-Коростень

Авто: Renault Grand Scenic IV BOSE 1.5 dCi 110 EDC 7-S & TOYOTA Proace City 1.5 Long

Дописи: 60
Вы сказали Спасибо: 104
Поблагодарили 78 раз(а) в 33 сообщениях
Репутація: 0
masterok masterok зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для masterok

Звідки Ви: Україна-Коростень
Авто: Renault Grand Scenic IV BOSE 1.5 dCi 110 EDC 7-S & TOYOTA Proace City 1.5 Long
 
Дописи: 60
Вы сказали Спасибо: 104
Поблагодарили 78 раз(а) в 33 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: печка на хх дует холодным!

Цитата:
Допис від Sanjxan  - Пост 299604 - Фото 1
а какие проблемы могли быть кроме прокладки и головки?Машина у меня года 2-3 проехал на ней около 40-50 тысяч,за все это время проблем вообще не было.договорился на субботу головку снимать будут,если что отпишусь,на что обратить внимание во время ремонта?)
Я теж проїхав рівно 40 т. за 2,5 роки і почало подимлювати на малих обертах, на холостих ковбасити двигун, гірше почала заводитись - мабуть форсунка - Пост 299604 - Фото 2. Їду до майстрів, знімають, на стенд - все ОК. Міряють компресію - 2 і 3 циліндр сполучені, перша причина прокладка ГБЦ. Знявши голову виявили, що прокладка вже мінялась, головка не рівна ну і ще багато страшилок для кап. ремонту двигуна. Шліфонули голову, перетерли клапана, замінили сальники, поставили хорошу прокладку ГБЦ, новий комплект ГРМ і стрекоза готова до бою.
Після цього я почав згадувати - машина була розмитнена 14 грудня, етикетка про заміну ГРМ була виписана 2 січня, а машину я забрав 19 січня - Пост 299604 - Фото 3. Розширюральний бачок теж був з легким нальотом.
masterok зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору