Перегляд одного допису
Старий 13.02.2021, 10:26 #94
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.117
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.117
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Короновирус. Новая болячка

Цитата:
Допис від mehanik  - Пост 462887 - Фото 1
На роботі знайомий охоронец, 64 роки, помер місяц тому. Підтверджена корона у нього та у його жінки. Жінка одужала.
Помер від чого?

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Допис від Шкодник  - Пост 462887 - Фото 2
Як на мене то противникі вакцин,масок та іншого повинні спочатку написати заяву-
По тіпу в випадку хвороби в лікарню не класти, місце не займаю ,лікуюсь сам в дома бо в це все не вірю а там як повезе
Так буде чесніше по відношенню до інших .
Може бути чесніше визнати, що намордники, локдауни і вся інша херня до сраки! На захворюваність на ковід ніяк не впливають!
Головні розсадники зарази - приймальні відділення лікарень і лікарів, рентгенкабінети!
Після чого нема довіри нашим "ЗЕмед" - Пост 462887 - Фото 3спеціалістам і до вакцини, яку вони намагаються нав'язати!
Томіфлю нагадати!

Добавлено через 27 минут
Цитата:
Допис від Шкодник  - Пост 462887 - Фото 4
...в лікарню не класти, місце не займаю ,лікуюсь сам в дома бо в це все не вірю а там як повезе
Так буде чесніше по відношенню до інших .
Наша недовлада тими ЗЕдаунами, намордниками і іншими обмеженнями лише створює видимість діяльності, а не реальну боротьбу з хворобою, замість того щоб створити центри по лікуванню епідеміологічних хвороб - старі казарми, спортзали, школи, бази відпочинку, санаторії в кожному районі, обладнавши централізованими системами кисневого дихання біля кожного ліжка!!!
Лікування в умовах лікарні і домашнім відрізняється тільки кисневими масками! Реанімаційні процедури потрібні дуже малій кількості хворих на ковід, і то у випадку коли звертаються запізно.
В мене тітка 1954 р.н., два тиждні ходила до сімейного "недолікаря", яка їй лікувала хер зна що, поки не подзвонила до моєї жінки, що їй становиться гірше!
Моя поїхала до неї, викликала "швидку", разом з лікарем швидкої, дзвонили до тої "недолікарки", вкрили "х..ями", жінка пообіцяла підключити Прокуратуру, якщо та курва не оформить направлення в лікарню, бо без нього "швидка" не може її відвезти до стаціонару. Тепер десятий день дихає киснем, поправляється, слава богу обійшлось без ускладнень, в понеділок-вівторок повинні виписати!
Так що все лікується, тільки треба це робити як слід, а не для піару!

Востаннє редагував vitos svp: 14.02.2021 о 09:03. Причина: Добавлено сообщение
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили vitos svp за это сообщение:
М'арк (14.02.2021)