Перегляд одного допису
Старий 17.05.2012, 22:04 #58
Аватар для Чижик
Чижик Чижик зараз поза форумом
Маклауд
 
 

Звідки Ви: Файне Місто

Авто: CITROEN C4 Grand Picasso

Вік: 40
Дописи: 8.987
Вы сказали Спасибо: 2.619
Поблагодарили 5.215 раз(а) в 2.778 сообщениях
Репутація: 3
Чижик Чижик зараз поза форумом
Маклауд
Аватар для Чижик

Звідки Ви: Файне Місто
Авто: CITROEN C4 Grand Picasso
 
Вік: 40
Дописи: 8.987
Вы сказали Спасибо: 2.619
Поблагодарили 5.215 раз(а) в 2.778 сообщениях
Репутація: 3
Типово

Цитата:
Допис від olexa  - Пост 120814 - Фото 1
185 на даний момент. Сьогодні закінчились мої пригоди на СТО. Ота одна форса, яку ледь вибили, була неробочою і мабуть давно. Але, саме цікаве, що я цього не помічав - так комп вводив коригуючі поправки у роботу інших трьох, що робота двигуна, крім витрати палива, нічим не відрізнялась від нормально працюючого. Коли її відреставрували, то повилазили інші проблеми, як то клапан регулювання тиску палива, пиловий фільтр, або вірніше, його відсутність і т.п. думаю, що над мізками мого авто гарно попрацював якийсь хакер, що йому так вдалось настроїти параметри роботи двигуна, аби несправність форси не було помітно. Тож зараз все, наче налагоджено і попереду перевірка у роботі. Перше враження після ремонту - це збільшення тяги на низьких обертах до 2 тис, покращилась динаміка розгону, якось легше став їхати чи що. До цього і так дурі у ньому вистачало, а зараз якось страшнувато тиснути на акселератор. Що там з витратою палива, поки сказати не можу - буду міряти. Що мене приємно вразило на Сто, так це те, що майстру вдалось ідентифікувати мого лайнера саме як Ніссана і саме 2,5 150. Параметри всіх систем читались на "Ура"!
Поздравляю с успешным ремонтом.

Никакого хаккера небыло. Это мозги сами делают. Тоесть изменяют корекцию впрыска для равномерной работы двигателя.
Гдетто читал что мотор спокойно работал на 2-х форсах на холостых и по нему небыло это заметно. А вот тяги небыло... Правда 2,0 мотор с пезо форсунками.
__________________


Все, что угодно, кроме бессмертия, — бесполезная трата времени. (С) Бендер, Футурама
...
Чижик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору