Перегляд одного допису
Старий 15.04.2013, 06:31 #489
Аватар для ВОЛЬДЕМАР
ВОЛЬДЕМАР ВОЛЬДЕМАР зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: УКРАЇНА.ЛЬВІВ-МИКОЛАЇВ.

Авто: VIVARO L2H1/"ЧОРНО-БІЛИЙ" 1.9dti 101 породиста коняка.

Вік: 42
Дописи: 1.392
Вы сказали Спасибо: 7.371
Поблагодарили 3.061 раз(а) в 1.116 сообщениях
Репутація: 2
ВОЛЬДЕМАР ВОЛЬДЕМАР зараз поза форумом
Местный
Аватар для ВОЛЬДЕМАР

Звідки Ви: УКРАЇНА.ЛЬВІВ-МИКОЛАЇВ.
Авто: VIVARO L2H1/"ЧОРНО-БІЛИЙ" 1.9dti 101 породиста коняка.
 
Вік: 42
Дописи: 1.392
Вы сказали Спасибо: 7.371
Поблагодарили 3.061 раз(а) в 1.116 сообщениях
Репутація: 2
Типово

Проходить міжнародний чемпіонат, хто більше вип'є алкоголю, мова диктора: на арену виходить француз, він п'є коньяк келихами, перший, другий, ......, десятий, зламався, зламався, зламався, поки виносять француза Іван Іванович з України розминається шампанським, на арені англієць, він п'є бренді келихами, перший, другий, ......, десятий, зламався, зламався, зламався, поки виносять англійця Іван Іванович з України розминається червоненьким, на арені американець він п'є віскі склянками, перший , другий, ......, десятий, зламався, зламався, зламався, поки виносять американця Іван Іванович з України розминається червоненьким, на арені Іван Іванович з України він п'є горілку ковшами, перший, другий, ......, десятий, зламався, зламався, зламався, поки лагодять ківш Іван Іванович з України розминається червоненьким .....

Населення України - 45 мільйонів. 12 мільйонів - пенсіонери. Для роботи залишається - 33 мільйони. 14 мільйонів вчаться в школах, ПТУ, ВУЗ-ах. Значить, для роботи залишається 19 мільйонів. 5 мільйонів ходить у дитячий садок. 8 мільйонів безробітні (або поїхали на заробітки за кордон), а ще 2 мільйони - державні чиновники. Значить, для роботи залишається 4 мільйони. 1 мільйон займає виборні посади, служать у місцевих радах, а ще 1 мільйон - це їх обслуговуючий персонал. Півмільйона служать в армії і ще пів - в МВС. Разом, для роботи залишається 1 мільйон. 300 тис. перебувають у лікарнях, 699 998 - сидять по тюрмах. Для роботи залишається двоє. Ти і я. А ти стоїш і читаєш це ... Зрозуміло, блін, чому я так втомлююсь! Тільки я і працюю в цій країні!

Синку,привітайся з дядьком.-Добрий день.-Ні,ти привітайся так,як наш тато вітається.Хлопчина скидає кепку,кидає її до землі і голосно кричить на всю вулицю:-Є.......ь мій лисий череп,кого я бачу.

Востаннє редагував ВОЛЬДЕМАР: 15.04.2013 о 06:35.
ВОЛЬДЕМАР зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 4 пользователя(ей) сказали Спасибо ВОЛЬДЕМАР за это полезное сообщение:
Dvakyma (15.04.2013), kvanton (15.04.2013), nvv80 (15.04.2013), серж (15.04.2013)