Перегляд одного допису
Старий 19.06.2015, 07:54 #53
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Крадіжки з авто - як захиститись

Цитата:
Допис від igrok960  - Пост 324245 - Фото 1
У меня не стандарт(отсечка топлива,тумблер),при котором нужно время разобраться при угоне.Спокойно бросаю буса на парковках.
Мені розповідали самий простий варіант якщо хочуть угнати авто 100% не розбираючись з додатковими "захистами"

1. модель авто знають заздалегідь - підключають свій комп замість компа в авто ("мозги") і відповідно імобілайзер (ну ви зрозуміли - підключають і імобілайзер на ключику вже пофіг)
2. живлення паливного насоса напряму (елементарно - подали живлення і насос працює)
3. мультілоки не проблема - відключають ручку і під капотом вмикають потрібну швидкість (наприклад другу на якій можна спокійно перегнати авто).
4. глушилка сигналів мобільного телефону (всі GSM сигналізаціїї до дупи - бо для передачі хазяїну даних використовується сигнал мобільного оператора)
ще деякі моменти..

тому просте відрубання подачі палива, ключ імобілайзер, мультілок - для професіонала взагалі фігня, якщо захотіли вкрасти саме ваше авто - при таких простих речах його вкрадуть точно.

Виїхід є (відключати не паливо, а більш серйозно десь розрив електромережі робити). Але тут теж є рішення - евакуатор  - Пост 324245 - Фото 2 Під"їхали завантажили і допобачення.

Від такого як застрахуватись не знаю. Можливо хіба що сигналка "навпаки" якась. Але брелок тоді жерти буде батарейку (постійна перевірка наявності зв"язку з авто). Як тільки зв"язок обірвався - брелок верещить. Не знаю чи такі сигналки існують.

До чого це я - до того, що якщо саме ваше авто примітили професіонали - нажаль бверегти може лише каско, автостоянка (з чеками офіційними і договором про відповідальність), але і тоді за авто можуть прослідкувати і спробувати поцупити поки зайшли в магазин.

От в такому випадку і вберегти зможуть нестандартні методи захисту.
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору