Перегляд одного допису
Старий 23.10.2020, 08:33 #3158
Аватар для traf72
traf72 traf72 зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: Украина. Винница

Авто: рено-трафик 2.5 2005г.

Вік: 52
Дописи: 63
Вы сказали Спасибо: 47
Поблагодарили 6 раз(а) в 3 сообщениях
Репутація: 0
traf72 traf72 зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для traf72

Звідки Ви: Украина. Винница
Авто: рено-трафик 2.5 2005г.
 
Вік: 52
Дописи: 63
Вы сказали Спасибо: 47
Поблагодарили 6 раз(а) в 3 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Выбор и отзывы Опель Виваро,Рено Трафик

Цитата:
Допис від М'арк  - Пост 460987 - Фото 1
Доброго дня, шановне товариство!
Маю намір стати власником Рено Трафік, а так як ніколи раніше не мав справи з цими автомобілями, хочу порадитись.
Зразу вибачаюсь, можливо задані мною питання вже обговорювались тут, але перелопатити весь форум змоги не маю, якщо шо - ткніть в потрібне місце для почитати.
Так як існують певні фінансові обмеження, розглядаю свіжу машину, але 2008 року. Розумію нюанси такої покупки, та все ж ... Кузов, ходову буду дивитись по факту, то не проблема.
Основне питання для мене - форсунки і турбіна. Двигун дизель 2,0. З діагностикою сам я не дружу, тому питання - чи покаже діагностика стан турби і форсунок? І, відповідно, наскільки доцільно взагалі їхати до діагностів перед покупкою? Чи є якісь нюанси саме в цих роках ? Вроді як до 2009 року стояли п'єзофорсунки - наскільки це погано?
Взагалі, вислухаю поради і думки з приводу
Як кажуть:"зубов бояться-в рот не давать"
Якщо Вам вже ця людина приганяла машину то купуйте. В нас у всіх машини такі ж були. І вклали ми в них не малі кошти. А на АВТОРІА різні варіанти. Хай форумчани скажуть чи готові вони продати свою машину за 7 000$ після того скільки в них вложили грошей і нервів. Беріть там а тут доведете до ума. Удачі. - Пост 460987 - Фото 2

Востаннє редагував traf72: 23.10.2020 о 08:40.
traf72 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили traf72 за это сообщение:
М'арк (23.10.2020)