Тема: Opel, Renault, Nissan Куплю себе бусика.
Перегляд одного допису
Старий 28.03.2016, 20:56 #19
Аватар для НІК
НІК НІК зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: Київ - Чернігів

Авто: Рено Трафик 2.0, 115, 2008

Вік: 47
Дописи: 31
Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 43 раз(а) в 7 сообщениях
Репутація: 0
НІК НІК зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для НІК

Звідки Ви: Київ - Чернігів
Авто: Рено Трафик 2.0, 115, 2008
 
Вік: 47
Дописи: 31
Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 43 раз(а) в 7 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Куплю себе бусика.

В найближчий час очікую переводу до Києва, а тому буду думати про зміну машини. Мій Траф мене пре, але на другу тачку я не потягну, а в Києві він мені не потрібен буде.
По своєму: 2008 р, 2.0. Перед тим, як взяв, перебрав машин з 20 - цей реально був лялькою. Пригнався в 13 році. До того,як я його взяв він пройшов 7500 км по Україні. Я брав з пробігом 88 тисяч - власник божився, що не скручував, але спецом їздив до чувака з компом і той визначив, що скинуто було 68 тисяч км. Чому так - ХЗ.
Я перший на ньому міняв с/б підрамника (ледве їх випресували), наконечники і рульові тяги - все було рідним. Два дні назад міняв торм колодки ззаді на одному боці (на інший часу не хватило - шашлик вистивав - Пост 371023 - Фото 1). По кузову питань немає, все рідне і ціле. Колір білий, салон 7+1, не зачуханий, двері закриваються легенько. Міняне лише лобове - рік 10-й на клеймі. Купив на нього зимню Ц-шку на стальних дисках, літня на литих. Масло не бере, міняю його кожні 8-9 тисяч. Зараз на одометрі 134 тисячі (ну поїздив я трошки Одеса-Чернігів-Мукачево - Пост 371023 - Фото 2). По маслу і фільтрам: використовував лише Ельф і оригінальні фільтри (з офіційного сервісу Рено). Кондюк працює, ЄГР чистки не просить. По пальному - заливався лише на перевірених АЗС, зараз в основному їзжу на білоруському ДП - в Чернігові залився під горло і мені хватає в Одесу і назад (1250-1300км). Якщо цікавить - пиши, будем думати.
Брав я його за 11200, віддавати перекупам не хочу. Торгуватися не люблю, тим більше на машинах для своїх (всі свої тачки продавав знайомим - ні за одну не стидно). Машина на мені, реєстрація в Житомирській області.
З продажем не спішу, так лише подумую - Пост 371023 - Фото 3
НІК зараз поза форумом   Вгору