Перегляд одного допису
Старий 28.09.2015, 21:52 #167
Аватар для PavelV
PavelV PavelV зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Київ, Березняки

Авто: Renault Megane Grandtour, Peugeot Partner 1.6 HDI - був, DongFeng 244

Вік: 35
Дописи: 279
Вы сказали Спасибо: 146
Поблагодарили 314 раз(а) в 118 сообщениях
Репутація: 0
PavelV PavelV зараз поза форумом
Местный
Аватар для PavelV

Звідки Ви: Київ, Березняки
Авто: Renault Megane Grandtour, Peugeot Partner 1.6 HDI - був, DongFeng 244
 
Вік: 35
Дописи: 279
Вы сказали Спасибо: 146
Поблагодарили 314 раз(а) в 118 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Выбор БУСА

На Ваше "але" найдеться наше "но"
Цитата:
Допис від shuma34  - Пост 338695 - Фото 1
1 Відвалившимся потолком отримать по кумполу. Ну хоча б відкленїна тканина потерла по голові та поматиляла перед носом.
2. В момент різкого гальмування, з подивом виявити польот пасажирів по салону вмісті з сідухами та вирваними з днища ледь прихваченими гайками, салазками прикрученими саморізами.
3. З великим подивом через пару років виявити що повилазила ржа на кузові, і заглянувши під карти виявити там "обезшумку" - скловату, яка тягне в себе вологу.
1. за 6 років на Вітику відклеївся обшивки тільки один кутик обшивки на задній дверці..і то в тому багажнику навіть худоба їздила...
2. що в батька що в мене всьо приварено, хіба викручувати купу дебелих болтів (і цей комент після того як в когось щонайменше раз другий ряд складався - Пост 338695 - Фото 2)
3. в батька ржавчина не повилазила навіть не зважаючи на то що машина майже ніколи не миється, в гаражі не буває щей стоїть під горіхом... а обезшумки в жодній з двох не виявлено... - Пост 338695 - Фото 3

PS Ви не подумайте, я аж ніяким чином не пропагую і не рекламую бердичів-стайл, оскільки роблять вони абияк в плані зовнішності і юзабельності (ну хто тулить другий ряд з машини, яка вся влізе в кузов?) але як на мій особистий досвід то нічого таого кримінального ... - Пост 338695 - Фото 4
ну і думка як завжди одна - хочеш зробити добре - зроби сам - Пост 338695 - Фото 5 - Пост 338695 - Фото 6
__________________
Борітеся — поборете. Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!


Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами.
...
PavelV зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору