Перегляд одного допису
Старий 26.10.2016, 15:17 #98
Аватар для shuma34
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
 
 

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy

Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007

Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
Аватар для shuma34

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
 
Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Євросвітло. Як зробить?

Цитата:
Допис від kvanton  - Пост 392036 - Фото 1
Я сделал проще, от колодки (которая подходит к реле) выдернул минусовый провод, на рычаге ручника под кожухом установил микрик, который размыкает массу при поднятом рычаге, (когда ставим на ручник),когда снимаем с ручника, микрик включает массу, и вот этот провод от микрика подсоединяем на место выдернутого провода на колодке. Я уже наверное больше двух лет так пользуюсь, и не заморачиваюсь, потому,что при включенном зажигании и заводке двигателя у нас не горит свет, а когда снимаем с ручника свет загорается.
Все б начеб то чудово.
Але зараз не один чоловік згадає "заклинивший" ручнік в зимову пору року.  - Пост 392036 - Фото 2
В однієї людини взимку бачив примотаний скотчем кусок пінопласту до ручніка. Щоб нагадувало про те що смикать в зимову пору не треба. Я йому рекомендавав ще й цвяхів туди натикать наскрізь.
Правда він моєї поради не послухав. А замінив троси і пінопласт потім зняв.  - Пост 392036 - Фото 3
Я зараз поставив контролер який Грігоріч з реношного ваяє.
Мені сподобалось тим що підєднуєш на спіралі дальнього світла тобішь нема нагрузки на ближнє світло, спіралі якого частіше виходять зі строю. яркість світла регулюєш.Засвічується ДХО після заводки двигуна. По моєму пять позицій регулювання яскравості кнопочкою. А ще на літо, можна вимкнуть ДХО натискаючи на ту ж саму кнопку.
Років зо два розроджувався щоб взять.А це Вектра20 каже що буде замовлять. От і примазався за компанію
Родив в кінці кінців.  - Пост 392036 - Фото 4

Востаннє редагував shuma34: 26.10.2016 о 15:40.
shuma34 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору