Перегляд одного допису
Старий 27.11.2021, 15:38 #23
Аватар для Postdove
Postdove Postdove зараз поза форумом
Местный
 
 

Авто: Opel Vivaro

Дописи: 283
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 58 раз(а) в 50 сообщениях
Репутація: 0
Postdove Postdove зараз поза форумом
Местный
Аватар для Postdove

Авто: Opel Vivaro
 
Дописи: 283
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 58 раз(а) в 50 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Слабая штатная печка на Vivaro?

Цитата:
Допис від Василий Ш.  - Пост 466500 - Фото 1
На рахунок рециркуляції можу підтвердити, при включеній, тобто забор повітря з салону-пічка гріє краще, так як повітря вже тепле і немає опору повітряного фільтра!
Хіба, можливо якщо салонний фільтр відсутній… але я так не експерементував…

Ясно, тоді Віваро перша така машина( в моєму списку...).


Попутно відпишусь по замірам. На вулиці сьогодні було +10, не дуже погода підходить для еспериментів, але... Мотор на місці нагрів до 91 град, це при робочій пічці, термометр( ртутний), вставлений в дефлектор більше ніж 55 не показував. Коли трохи піднімав оберти двигуна( до 1400), рукою відчувалося, що повітря з дефлектора ставало тепліше. Можливо, якщо б подержати такі оберти кілька хвилин, то відреагував би і термометр, інерцію нікуди не подінеш.
Далі. Виключив вентилятор. Патрубки, що йдуть до пічки, в такому режимі були однакової температури, тобто циркуляція є. Питання в тому, наскільки повний потік рідини проходить через пічку. Навесні мабуть промию радіатор пічки всередині. Без зняття з машини, для цього в мене є спеціальний розчин Indesit, для чистки котлів. От тільки невідомо, чи не забиті ламєлі пилюкою/пухом тополі на радіаторі ззовні. Хоча є надія на салонний фільтр.
Коли знову включив вентилятор, температура патрубка обратки замітно впала.

Свічки підігріву антифризу на 85 градусів ще працювали, на 90 точно не працювали. Я б цих французських конструкторів...Це ж треба так перевантажувати генератор. На свічках напруга була 16 В. Якщо я правильно зрозумів, то блок керування кормить їх ШИМ-ом.

================================================== ===============Добавлено через 26 минут
Попутно розібрав сервопривід заслонки рециркуляції. Всередині було приблизно так, як я і думав. Корпус моторчика з однієї сторони дуже іржавий, вал не заклинений. При подачі напруги напряму не відзивається. Розібрав і моторчик, обмотки на роторі не продзвонюються. Оригінальний Валео за 80 Ойро якось купувати не дуже хочеться, тим більше, що всередині мотор такий же, як в китайських іграшках.
Моторчик заказав новий, 200 грн+50 за перепресовку черв`яка, ну і доставка в дві сторони.
Плата з виду наче непогана, але пропаяю про всяк випадок всі точки. На одному електроліті відгнила ніжка, заміню електроліти обидва. Мікросхема( операційний підсилювач), хоч і дуже стара, але на диво є в радіомагазинах в наявності.

Востаннє редагував Postdove: 27.11.2021 о 16:17. Причина: Добавлено сообщение
Postdove зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Postdove за это сообщение:
Шкодник (28.11.2021)