Перегляд одного допису
Старий 20.04.2012, 11:54 #5
Аватар для olexa
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Біла Церква

Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ

Вік: 63
Дописи: 3.877
Вы сказали Спасибо: 1.948
Поблагодарили 2.541 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
Аватар для olexa

Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
 
Вік: 63
Дописи: 3.877
Вы сказали Спасибо: 1.948
Поблагодарили 2.541 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
Типово

Цитата:
Допис від Dthuey  - Пост 117694 - Фото 1
Сегодня неожиданно нарисовалась такая проблема:
В движении по трассе загорелся сервисный ключ,после этого я проехал еще киллометров 100.
После глушения завелась без проблем,но возле ключа при заводке высветились цифры 2945.
Что делать и как быть?Можно ли ездить с такой проблемой и кто подскажет как эту проблему вылечить.Очень ездить нужно!!!
Ну тут я можу підказати: Це особливість програмування "Мізків" машини. "2945 це кілометраж до запрограмованої заміни мастил двигуна. При слідуючій заводці цифра буде менша і так до "0", потім буде вмикатись режим "Серв" і обмежуватись оберти двигуна. Щоб зняти це обмеження мені на СТО майстер увімкнув запалення, але не заводив двигун, на тиснув педаль газу і тричі качнув педаль тормозу чи зчеплення(це неточно, оскільки особисто він нічого не сказав, а лише зробив). Зробив це за хвилину і безкоштовно. Так що можна їздити без проблем до закінчення отого числа зворотнього відліку на табло. Але за цей час бажано скинути його, бо масло, мабуть мінялось вчасно, а сервісний строк не скидався. Тим більше, що на Трафах/Віварах/Прімастарах він встановлений на 30 000 км.
__________________
L2H2 х 2,5l x R17 - как-то маловато получается:eek:
...
olexa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили olexa за это сообщение:
Dthuey (20.04.2012)