Перегляд одного допису
Старий 08.03.2024, 20:06 #119
Аватар для Postdove
Postdove Postdove зараз поза форумом
Местный
 
 

Авто: Opel Vivaro

Дописи: 284
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 58 раз(а) в 50 сообщениях
Репутація: 0
Postdove Postdove зараз поза форумом
Местный
Аватар для Postdove

Авто: Opel Vivaro
 
Дописи: 284
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 58 раз(а) в 50 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Відповідь: Топливный фильтр-замена\нюансы\вопросы.

Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 469732 - Фото 1
Навіщо гріти помпочку на мокрій автономці? І що то таке - помпочка? Помпа ОР чи паливний насос автономки?
Паливний насос. А навіщо гріти- це ти в нього спитай. До -10 качає сам, більше ніж -10 треба спочатку трохи прогріти насос. Солярка в окремому бачку, зовсім прозора.

Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 469732 - Фото 2

..цього замало? для прогріва паливної магістралі повинен грітись забірник в баку і магістраль повинна мати теплоізоляцію - добре підходить теплоізоляція каучукова, для кондиционерів.
Зазвичай достатньо проточного підігрівача перед самим фільтром. І щоб у бакові не було ніяких сіточок( як наприклад у Мерседеса). Досвід руху з проточним підігрівачем близько 20 років.

Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 469732 - Фото 3
...фото або посилання про що іде мова.
Хочу впевнетись чи добре я знаю тему за їхні фільтра з підігрівами.
Фото вставити не виходить. Пошуком Stanadyne 26058.
Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 469732 - Фото 4
Про цей іде мова? Поясни чим вони принципово відрізняються від штатного підігрів в кришці фільтра Пурфлюкс?
Вони що розігріють запарафінений фільтр, навіть в металевій колбі?
Так, підігрів Bosch такий, як на твоїх фото. Відрізняється від Пурфлюксовскої какашки тим. що там не термістори, а нормальний резистивний елемент.

І вже втомився тобі писати- підігрів актуальний тільки в русі, з чим проточний прекрасно справляється. Тому що, на ХХ йде приблизно 1см. куб. палива на 100 робочих ходів мотора, на швидкості 100- біля 4,5, при розгоні- ще більше. Якщо дуже треба- перед запуском можна розігріти твоїм способом, або все ж феном. І взагалі, якщо авто тривалий час експлуатується при температурі -15 і нижче, тут вже потрібна мокра автономка. А з нею фільтр пред запуском підігрівати точно не потрібно. А якщо -15 кілька днів за зиму, мені не ліньки прогріти фільтр гарячою водичкою або феном, а заразом і бак прогріти кіловатним прожектором.

Бандажний підігрів- штука класна, але де його зараз нормальний можна купити? Хоча в мене в наявності є, ще 20-річної давнини. Той, надійний. В інструкції було написано, що якийсь керамічний, залитий в алюмінієвий корпус. Одна із сторін корпуса має вигиб по формі фільтра, кріпиться до фільтра лєнточними хомутами. З ним теж їздив досить довго, але перед запуском НІКОЛИ його не вмикав. Що ще цікаво- до фільтра торкається площадка розміром 80 на 60 мм, тобто навіть не кругом усього фільтра, і цього було достатньо!

Востаннє редагував Postdove: 08.03.2024 о 21:04.
Postdove зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору