Перегляд одного допису
Старий 05.11.2015, 18:06 #270
Аватар для Бус ЛТ
Бус ЛТ Бус ЛТ зараз поза форумом
Новичок
 
 

Авто: Опель Астра

Дописи: 12
Вы сказали Спасибо: 7
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Бус ЛТ Бус ЛТ зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Бус ЛТ

Авто: Опель Астра
 
Дописи: 12
Вы сказали Спасибо: 7
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Типово Re: Выбор БУСА

Цитата:
Допис від alabaster  - Пост 347425 - Фото 1
я оце ось думаю, а чи треба мені буса?

дивлюсь я на експерти/скудо, трафіки/віваро..

здоровенні машини! розхід більший, і гума там дорожча від легковиків, і помити дорожче і явно деталі дорожчі будуть...

не знаю чи я готовий переплачувати за високу посадку і аж за стільки місця в салоні, але мені явно не подобається відсутність обігріву і слабенький кондиціонер, відсутність ременів безпеки. тим самим відлякує і кангу із партнером/берлінго/добло.

може, ну його? може дивитись в бік універсалів - октава тур, логан, меган 3?

від автівки потребується все те саме що і в першому моєму повідомленні: возити сім'ю по місту, по вихідним на город чи рибалку чи в ліс, інколи вантажі - пара мішків барабулі або помідори з базару.

хочу 3 знайомих особисто власника бусів (Т4, Т4, Транзіт) в один голос говорять що якщо взяти буса, то машина на всі випадки в житті і не прогадаєш. що може порадити шановне панство?
Знаєш хтось може жити без машини, а хтось ні!ти як відчуваєш до якої категорії відносишся?бо наприклад я з дитинства заглядував на педалі, і надалі транспорт для мене це необхідність, мало того автомобіль батька і вгадай якого типу?звичайно бус, той сам старенький фольц. Лт28, гудував цілу сім'ю з чотирьох чоловік,мало того щей в інституті мене з братом протянув!так що якщо вибирати авто думаю це- бус!з бусом завжди на хліб з маслом буде.В - Пост 347425 - Фото 2се що вище написано-це правда!
Бус ЛТ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Бус ЛТ за это сообщение:
alabaster (06.11.2015)