Перегляд одного допису
Старий 19.07.2010, 09:27 #4
Аватар для Picazzo
Picazzo Picazzo зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Львов

Авто: Вито 638

Вік: 38
Дописи: 6
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
Репутація: 0
Picazzo Picazzo зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Picazzo

Звідки Ви: Львов
Авто: Вито 638
 
Вік: 38
Дописи: 6
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
Репутація: 0
Типово

З центральним замком там все просто
замки у віто діагностуються по двом татчикам
один це кнопка
Другий це кінцевик - маленька прямокутна "Кнопочка" з язичком який зажимає кнопку при закритому замку.
Як продіагностувати який замок глюкнув - все досить просто
Якщо у вас 2 зони центрального замка, тобто окремо задні двері і передні.
При даній проблемі у вас на кнопці буде моргати стрілочка.
Власне дивимось на які двері (зону ЦЗ) вона показує.
Візьму на свому прикладі як це було у мене.
1. Стрілка показувала на задню зону ЦЗ (задні двері це бокові та задня підйомна).
2. Зняв обшивку задньої двері
3. Зняв сам замок (при ляді він крпится чотирьма болтами), попередньо зняв перемичку яка йде від механізму до замка (хоча для діагностики це не обовязково робито достатньо відключити тільки розєм з двома проводами які йдуть до замка, головне не відключити живлення ЦЗ там порядку 5ти проводів)
4. до цього замка підходить два проводи - підключені роємом
5. Беремо звичайний провід і замикаємо цих два контакти.
6. Закриваємо двері або просто зажимаємо кнопку (імітуємо закриті двері) - обовязково перевірте чи всі двері нормально закриті
7. при можливості дивимось чи погасла лампочка на панелі (якщо лампочка не моргає значіть проблму треба шукати в чьому кінцевику)
8. пробуємо закрити двері, якщо ви все правильно зробили і лампочка не моргає все повинно закритись, значіть проблема в кінцевику
9. при закритті замка кінцевик повинене замкнутись. достатньо просто підігнути язичок кінцевика, як правило він просто розгинається з часом і його треба деколи підгінати.
10. якщо кінцевик нормально замикається і розмикається (бажано його провірити тестером чи є на ньому контакт при замкнутому і при розімкнутому, я цього неробив так як не мав тестера) ставимо замок на місце, підключаємо кінцевик до розєму (2 проводи)
11. По ідеї все повинно працювати.

На кожному замку (якщо у вас стоять оригінальні) є цей кінцевик, тому так можна тестувати кожну дверку.

Можливий варіант що вилітають самі машинки ЦЗ , але це буває дужеее рідко.
Реально я сам усунув цю проблему за 10 хв за допомогою всього викрутки на хрест і кусочка провода

Надіюсь комусь це інфа допоможе, а не усувати це за 200 - 500 грн  - Пост 68185 - Фото 1 так приїжджайте до мене все вам сам зроблю за пиво - там реально роботи на 10 хв а не на 200 - 500 грн  - Пост 68185 - Фото 2. А щодо засерання замків так це таке , замки треба чистити і змащувати регулярно. Тому засоряння замка це так казочка сервісників  - Пост 68185 - Фото 3
Picazzo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 2 пользователя(ей) сказали Спасибо Picazzo за это полезное сообщение:
ALEXEY (19.07.2010), electron (25.10.2011)