Перегляд одного допису
Старий 21.01.2015, 18:25 #1
Аватар для olegk
olegk olegk зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Україна, Львів

Авто: Suzuki GV

Вік: 43
Дописи: 5
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
olegk olegk зараз поза форумом
Новичок
Аватар для olegk

Звідки Ви: Україна, Львів
Авто: Suzuki GV
 
Вік: 43
Дописи: 5
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Biper або Nemo 1.4HDi особливості

Доброго дня чи ночі всім! На цьому форумі я новенький як і по відношенню французів і дизелів, тому якщо щось не так пишу чи не туди сильно не сваріть. Зараз катаю град вітару із 2л бензином, весною планую продавати, хоч і повністю машиною задоволений але обслуговування 13 річного японця і його розхід вже мені не по силам. В принципі визначився із правонаступником - біпер або немо. Є трохи запитань:
- двигун 1.4HDi ніби один і той на цих машинах, але є старіша версія і новіша. В чому різниця і з яких років пішла заміна?
- паливна, як я розумію бошовська. Знову ж таки на всіх чи є варіанти, як наприклад в канго бош і делфі, сажевий або без нього.
Практично всі кажуть що автомобілі відрізняються лише емблемою виробника, та чи дійсно воно так? Може є все ж якійсь моменти, по ходовій чи по електроніці наприклад. Ну і наостанок, користуючись моментом - заповнена сервісна книга і відповідний пробіг на одометрі є запорука правдивого пробігу чи і тут можуть вдути 300тисячного? Наскільки вільно можна визначити справжній пробіг через дилера і заграничну базу по обслуговуванню?
olegk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору