Перегляд одного допису
Старий 21.02.2015, 11:24 #42
Аватар для wasya
wasya wasya зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Львівська обл. Трускавець

Авто: renaut grand scenik 2011

Вік: 57
Дописи: 1.969
Вы сказали Спасибо: 2.189
Поблагодарили 2.105 раз(а) в 819 сообщениях
Репутація: 0
wasya wasya зараз поза форумом
Местный
Аватар для wasya

Звідки Ви: Львівська обл. Трускавець
Авто: renaut grand scenik 2011
 
Вік: 57
Дописи: 1.969
Вы сказали Спасибо: 2.189
Поблагодарили 2.105 раз(а) в 819 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Автовыкуп или цена авто.

при теперішній ситуаціі ,все більше з"явлюється думки про продаж авто..навіть дружина вже нічого не каже,раніше категорично була проти,та й діти також проти.
вчора на роботі с колегою розмовляли,каже продати за 8т.$, і кожен місяць просто 100$ обміняти,і можна років 7-8 на роботу не ходити,і зарплату високу мати..
тепер у нас ставка 1500...і вже 2 місяць працюєм на пів-ставки,а ще скорочення через місяць половини працівників(1500чол.)..і не факт,що не скоротять.
посміялись просто в розмові,на рахунок продажі авто,або автовикупу...а сьогодні ці думки вже з голови не виходять,дйсно,при теперішньому курсі,це моя подвійна зарплата...проаналізував ситуацію, наскільки це авто зараз мені потрібне: гроші на ньому не заробляю,90% це їзда з роботи-назад,дітей з школи і дружину...при любій, не великій не справності,не говорячи про двигун,я не в змозі буду його відремонтувати,при теперішньому курсі,і цінах на запчастини...
значить прийдеться продати ,але вже не справним,-відповідно і ціна.
...а купити якусь "запальнічку" на газу, і буде так само катати,ще і тимчасово фінанси будуть в теперішній не легкий час...ну можливо на 7 років і не стане - Пост 301056 - Фото 1 - Пост 301056 - Фото 2
отакі дурні думки цілий день в голові сидять,після вчорашньої розмови про авто..

Друзі,відговоріть,або підтвердіть мої думки!!!..розумію,що вибір за мною,але не має з ким порадитись,в кожного своя ситуація,також не проста..

P/S в модераторів прошу вибачення,можливо не в тему вліпив - Пост 301056 - Фото 3
wasya зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору