Перегляд одного допису
Старий 25.11.2018, 12:50 #176
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.117
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.117
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Новые номерные знаки, или Европа все ближе.

Цитата:
Допис від Gena-street  - Пост 442354 - Фото 1
О, я здесь всё это перечитал и появился у меня вопрос немного не по теме:

Вот я уже 2 года в Польше, работаю и плачу налоги здесь-же. Я должен ещё платить налоги в Украине? Точно?
Х.З.!
Там є якісь норми що до виключення подвійного оподаткування!

Питання трошки в іншому:

Був у кума на дні народження, були його батьки, теща, ну по чарці, другій прийняли, пішли розмови що пенсії, маленьки, роботи нема для пенсіонерів, комуналка зростає, а вони свого часу так працювали, так працювали - заробили пенсію, а тепер держава їх кинула!
Я їм кажу: Шановні в сссрі і в Україні була, є і надалі існує солідарна пенсійна система, пенсію сплачують не з тих грошей які ви колись відраховували до держави, а з тих відрахувань які сьогодні ми сплачуємо до пенсійного фонду.
Не держава сплачує пенсії пенсионерам і різні допомоги і субсідії!!! Їх сплачує, ті хто веде бізнес/працює в Україні!!!
Проще кажучі, наші батьки сплачували пенсії своїм батькам, нашім дідам і бабцям, ми зараз сплачуємо пенсії нашим батькам, нам пенсії будуть сплачувати наші діти і т.д.
Кажу у вас троє дітей, старший, мій кум з кумою працюють в Україні, середній з жінкою у Пітері (дві онучки то у Вас, то у другої баби з дідом, батьків тільки у Скайпі бачать), молодша донька з чоловіком у Болгарії, онука ви виховуєте. Так от пенсію Вам, батькам куми, навчання в школі племінників, субсідії на комуналку сплачує лише Ваш старший син - Андрій, бо Міша з Юлею, сплачують пенсії і пільги - російським пенсионерам, Тетяна з Сашком - болгарським пенсіонерам.
Які Андрію треба мати прибутки щоб утриматий увесь Ваш табір??? Як там: Боливар всіх не витягне!!!

Це я для тих, хто вважає, що держава ім щось винна!
Спочатку відрате кошти, за своїх дітей і батьків, за Військових і МВС-ників, за вчителів і медиків, потім ще на депутатів з помічниками, селіщні, міські і державні адміністації і інших, інших інших. Скільки з них дармоїдів??? - Пост 442354 - Фото 2 які нічого не зробили, щоб забеспечити розвиток економіки країни і щоб ви працювали ТУТ, забеспечуючи наших пенсіонерів нормальним рівнем життя, а не закордонних!

Хто з претендентів на державні посади обіцяє, що будете працювати не розгинаючись?

Востаннє редагував vitos svp: 25.11.2018 о 13:11.
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 3 пользователя(ей) сказали Спасибо vitos svp за это полезное сообщение:
Vaha (25.11.2018), Vet (26.11.2018), Вик123 (25.11.2018)